تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Bears Cant Drift نسخه PLAZA

Bears Cant Drift یک بازی در سبک مسابقه ای می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Strangely Named Studio ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Strangely Named Studio یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Bears Cant Drift را به عنوان اولین تجربه خود در زمنیه ساخت بازی های رایانه ای منتشر کرده است . سبک مسابقه ای یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد که در سال های اخیر دست خوش تغییراتی شده است ، بازی هایی نظیر سری محبوب CRASH و LEGO RACER این سبک را دست خوش تغییرات بسیاری کرده اند . سبک مسابقه ای به دلیل هیجان بالا و همچنین پیست های بسیار جذاب به محبوبیت بسیار زیادی رسیده است ، در همین راستا استودیوهای بازی سازی تصمیم گرفته اند که با وارد کردن المان های جدید به این سبک این سبک را وارد مرحله جدید کنند . بازی رایانه ای Bears Cant Drift یکی از همین بازی ها می باشد که سازندگان در مراحل ساخت آن سبک مسابقه ای را با سبک اکشن ترکیب کرده اند که باتوجه به نمرات مثبت آن می توان گفت در این زمنیه موفق عمل کرده اند .

سایر توضیحات : این بازی در یک دنیای زیبا در حریان است ، در این بازی شما از بین تعداد بسیار زیادی از شخصیت های بازی یکی را انتخاب کرده و وارد مسابقات می شوید . پیست های این بازی یکی از نکات قدرتمند این بازی می باشد پیست های این بازی طوری طراحی شده اند که برای تمامی بازی بازان چالش برانگیز می باشند و همچنین آیتم های جذابی که در این پیست وجود دارد باعث شده است که تجربه این بازی دارای جذابیت بسیار زیادی برای بازی بازان به همراه داشته باشد . بازی رایانه ای Bears Cant Drift یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Bears Cant Drift نسخه PLAZA

مشخصات بازی Bears Cant Drift :

نام بازی : Bears Cant Driftپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Strangely Named Studioمنتشر کننده : Strangely Named Studioسبک بازی :مسابقه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

 Bears Cant Drift

لینک دانلود