تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Beggars Ride نسخه HI2U

The Beggars Ride یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی مستقل Bad Seed ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی The Beggars Ride یک بازی منحصر به فرد است و آمیخته ای از داستان , پازل و کاوش عجیب و غریب است . زمانی که شما در حال کاوش هستید با ماسکی روبه رو شده که از پشت آن می توانید چشم خدا را مشاهده کنید . با استفاده از این ماسک می توانید تمام پازل های موجود را حل کنید . در قالب یک پیرمرد ژنده پوش شهر به شهر جلو رفته و با عجایب مختلفی روبه رو شده و آنها را کشف کنید . آیا آماده یک ماجراجویی خطرناک و پرده برداری از قدرت خود هستید ؟

سایر توضیحات : یک شب پیرمردی یک ماسک وهم آور پیدا می کند که کلیدی به یک جهان مخفی در طرف دیگر باران است . تمام این ها نشانه ای برای ظهور یک قهرمان , ناجی و دلاور است . محیط بازی The Beggars Ride بسیار زیبا و رنگ آمیز می باشد در طرف دیگر گیم پلی هیجان انگیز آن و صداگذاری فوق العاده از دیگر ویژگی های آن می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

The Beggars Ride

مشخصات بازی :نام بازی : The Beggars Rideپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Bad Seedمنتشر کننده : Bad Seedسبک بازی : اکشن , ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Beggars Ride

لینک دانلود