تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Bentley SewerCAD Connect Edition V10.01.01.04 – Win

به روز رسانی :

1397/03/06 نسخه Bentley SewerCAD Connect Edition V10.01.01.04 اضافه شد.

نرم افزار طراحی و آنالیز فاضلاب‌ های بهداشتی Bentley SewerCAD SS5 v8i ، یک نرم افزار قدرتمند و مهندسی برای حفظ زیرساخت ها ، مدل سازی ، طراحی و تحلیل فاضلاب های بهداشتی می باشد که به تازگی توسط کمپانی Bentley Systems برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار Bentley SewerCAD ایده آل برای طراحی سیستم و بازسازی فاضلاب بهداشتی می باشد که بسیار مقرون به صرفه است و هزینه ها را پایین می آورد . ابزار مدل سازی برای ساخت و ساز و پیش پرداخت مدل های فاضلاب خود به طور موثر در نرم افزار Bentley SewerCAD فراهم شده است . این نرم افزار دارای ابزار های مختلفی می باشد که می تواند سهولت کار شما را بالا ببرد . هزاران نفر از مهندسان آب و برق و شرکت های مشاوره در سراسر جهان از نرم افزار پیشرفته ی Bentley SewerCAD استفاده می کنند .

ویژگی های نرم افزار Bentley SewerCAD SS5 v8i :

– طراحی خودکار ، محدودیت طراحی ، با استفاده از طراحی مبتنی بر محدودیت SewerCAD از جاذبه لوله ها و سازه ها برای فاضلاب بهداشتی – بهبود بهره وری طراحی ، قابلیت اجرا در نرم افزار میکرواستیشن یا اتوکد – استفاده از محیط CAD و ابزار (به عنوان مثال، طرح برتر، قابلیت تهیه پیش نویس) – تصمیم گیری بهبود یافته : تصمیم گیری برای سیستم فاضلاب بهداشتی شما نیاز به در نظر گرفتن سناریوهای مهندسی متعدد 

 بیشتر درباره کمپانی Bentley بدانید :

بنتلی رهبر جهانی اختصاص داده شده و راه حلی کامل برای معماران ، مهندسان ، متخصصان جغرافیایی ، سازندگان  و مالک اپراتور می باشد . و با راه حل های نرم افزار جامع برای حفظ زیرساخت در طراحی ها بسیار کمک می کند .سیستم بنتلی تحرک اطلاعات برای بهبود عملکرد دارایی با اعمال نفوذ از طریق پروژه مدل سازی اطلاعات یکپارچه برای زیرساخت های هوشمند است . راه حل های آن شامل پلت فرم میکرواستیشن برای طراحی و مدل سازی زیرساخت ، پلت فرم ProjectWise برای پروژه های زیربنایی همکاری تیم و به اشتراک گذاری کار و پلت فرم AssetWise برای عملیات دارایی زیرساخت می باشد . این کمپانی در سال 1984 تاسیس شده است ، و بیش از 3،000 کارمند در 50 کشور دارد که بیش از 500 میلیون $ درآمد سالانه دارد و از سال 2003 سرمایه گذاری بیش از $ 1 میلیارد دلار در تحقیق ، توسعه ادغام یافته است .

Bentley SewerCAD

لینک دانلود