تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Big Bang Machine

Big Bang Machine : یک فیلم مستند است که در سال 2012 در ژانر علمی پژوهشی در کشور ایالات متحده تولید و کارگردانی شد . تهیه کننده این فیلم مستند . یکی از چهره های تازه کار و نچندان معروف است به نام Chris Schmidt که با این فیلم ستند ، خود را معرفی کرده و توانسته است که از موفقیت هایی نیز در این زمینه بهره مند شود . نویسندده این فیلم مستند نیز آقای Joseph McMaster نام دارد که که یکی از نویسندگان و کارگردانان به نام و خوش سابقه در زمینه فیلم های مستند می باشد که تا کنون 8 بار نامزد دریافت جوایز بین المللی مختلف شده است که از کارهای محبوب ابن نویسنده می توان به فیلم The Elegant Universe محصول سال 2003 و Frontline تولید سال 2001 اشاره کرد  . این فیلم مستند در ژانر علمی پژوهشی ست که از بعضی کار های موفق در این سبک می توان از فیلم مستند Journey to Space و فیلم Life After People تولید سال 2008 اشاره کرد . کارگردانی این مستند نیز بر عهده ی Gary Henoch و Jason Longo می باشد که برای ساخت این مستند تحقیقات بسیار زیادی را در این زمینه متحمل شده اند و به مناطق مختلف زیادی برای جمع آوری اطلاعات سفر کرده اند .

دانلود فیلم مستند Big Bang Machine با کیفیت HDTV 720p

سایر توضیحات : فیلم Big Bang Machine در رابطه با یک کشف تازه از ریز اتم های سازنده کره زمین است که به تازگی در CERN که یک پژوهشگاه بزرگ علمی در اروپا است می پردازد . این کشفیات تازه ، دریچه های جدیدی از پیدایش و تشکیل کره زمین و چگونگی به وجود آمدن ریز مولکول ها و اتم های سازنده آنها در اختیار جهانیان قرار می دهد و به طور کلی به موضوع کره زمین و چگونگی شکل گیری آن می پردازد . تا کنون فیلم های مستند بسیاری در این باره تولید و ساخته شده اند که فیلم مستند Big Bang Machine یکی از جامع ترین ها و بهترین ها در بین آنها است که از نمرات خوبی در بیشتر سایت های فیلم سازی به خود اختصاص داده . ما شما را به تماشای این فیلم مستند شگفت انگیز دعوت می نماییم .

دانلود فیلم مستند Big Bang Machine با کیفیت HDTV 720p

مشخصات فیلم مستند Big Bang Machine :

– ژانر : مستند– کارگردان : Gary Henoch– نویسنده : Chris Schmidt– استودیوی سازنده : NOVA– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2012– مدت زمان : ۵۳ دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : HDTV 720p– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : PBS

Big Bang Machine

 
لینک دانلود