دانلود فیلم مستند Bitcoin The End Of Money As We Know It 2015

Bitcoin The End Of Money As We Know It 2015 یک فیلم مستند در زمینه ی تاریخ پول در جوامع مختلف از جهان باستانی تا دنیای وال استریت می باشد که توسط استودیوی 3D Content Hub ساخته شده است . این فیلم مستند در مورد در معرض قرار گرفتن بانک های مرکزی و بازیگران مشکوک در زمینه مالی می باشد که در آخرین بحران اقتصادی جهان را به زانو درآورده اند . نقش برجسته مقامات و تحت تاثیر قرار دادن چرخه ی تولید پول و چگونه تولید تورم در این فیلم به تصویر کشیده شده است . همچنین مشاهده خواهیم کرد چگونه پولی که امروز مورد استفاده قرار می دهیم توسط بانک ها در گردش قرار می گیرد . این فیلم به بررسی الگوهای فن آوری و نوآوری و سوالات شما در مورد پول توضیح می دهد . Will Bitcoin و cryptocurrency از پیشگامانان انقلاب استفاده از پول به صورت جرقه ای بودند . آیا این یک هدیه به تبهکاران است ؟ و یا یک حبابی است که در انتظار ترکیدن می باشد ؟ اگر شما به همان مقدار پولی که دارید اعتماد داشته باشید این فیلم برای شما اخباری خواهد داشت .

سایر توضیحات : فیلم مستند Bitcoin The End Of Money As We Know It 2015 توسط Torsten Hoffmann و Michael Watchulonis کارگردانی شده است و Hoffmann وظیفه ی نویسندگی آن را بر عهده داشته است . این فیلم اولین تجربه ی کارگردانی Hoffmann بوده است و غیر از این فیلم تنها وظیفه تهیه کنندگی فیلم Ancient Angkor 4K را در کارنامه ی خود داشته است . بودجه ی ساخت این مستند تنها 100 هزار دلار بوده است و در کشور استرالیا , کانادا ساخته شده است .

دانلود فیلم مستند Bitcoin The End Of Money As We Know It 2015

مشخصات فیلم مستند Bitcoin The End Of Money As We Know It 2015 :

– ژانر : مستند – اجتماعی– محصول کشور : استرالیا – کانادا– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 60 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080p WEBRip– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Bitcoin The End Of Money As We Know It 2015

لینک دانلود