تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید نابودی سازمان فضایی Black Paradox v2.0.0

Black Paradox نام بازی جدید و جذاب در سبک بازی ها آرکید و سرگرم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان خریداری کرده و از آن لذت ببرند . در این بازی شما هدایت یک هواپیمای جنگی بدون سرنشین را در اختیار خواهید داشت که باید با آن به جنگ با بسیاری از دشمنان خود بروید و خود را به چالش بکشید . این بازی با گرافیک پیکسلی دارای هیجانی بسیار بالا و همینطور موسیقی متنی بسیار جذب کننده می باشد که با هیجان زیاد می توان ساعت های بسیاری کاربران را سرگرم خود کند . در این بازی شما می توانید بیش از 20 سلاح مختلف را برای جنگ های خود در اختیار داشته باشید و همینطور 13 نوع هواپیمای جنگی مختلف با قدرت و توانایی های مختلف وجود خواهد داشت که به جز یکی از انها بقیه برای شما بسته می باشد که شما باید با جمع کردن امتیاز با شکست دادن دشمن های خود و گذراندن مراحل بازی انها را خریداری کرده و به چالش های سخت تری در بازی بروید . در بازی بیش از 60 نوع دشمن مختلف وجود خواهد دارند که شما باید برای جنگ با هر کدام استراتژی درستی را داشته باشید تا غالب شوید . همچنین در بازی boss یا رئیس هایی وجود خواهند داشت که جنگ با آنها بسیار سخت تر از دشنان دیگر شما خواهد بود و بازی حالتی بسیار چالشی تر پیدا خواهد کرد .
نام: Black Paradox
حجم فایل: 101 مگابایت
شرکت سازنده: Fantastico Studi
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v2.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید
مناسب برای گروه سنی: مناسب برای تمامی سنین
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Black Paradox - v2.0.0

Black Paradox is a fast-paced roguelite shoot 'em up.
Unleash an arsenal of weapons, power-ups, drones, and other upgrades to survive waves of enemies, against a backdrop of vibrant pixel art and synth-wave soundtrack.
As the infamous bounty hunter Black Paradox, travel through space and defeat the most dangerous criminal organization in the galaxy: the Hellraisers and its seven lieutenants.

لینک دانلود