تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Blackhole Complete Edition نسخه SKIDROW

Blackhole Complete Edition یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی 1C Company ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی 1C Company یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد که متمرکز بر روی بازی های داستان محور بوده است و تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند سری محبوب Men of War و Planet Alcatraz شده است . بازی رایانه ای Blackhole Complete Edition یکی از همین بازی ها می باشد که در آن سازنده با استفاده از المان های بازی های ماجراجویی و ترکیب ان با سبک پلتفرمر دو بعدی و بازی های اکشن موفق شده است یکی از اعجاب انگیز ترین و درعین حال اعتیاد اور ترین بازی های دو بعدی ماجراجویی را خلق کند . این بازی با استفاده از یک داستان گیرا و اتمسفر علمی تخیلی خود در کنار پازل های بسیار هوشمند می تواند تا ساعت ها شما را سرگرم کند . بازی رایانه ای Blackhole Complete Edition یکی از بازی های جذاب سبک ماجراجویی در سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در جایی اغاز می شود که گروهی از انسان ها با استفاده از یک سفینه فوق پیشرفته به سوی سیاره های ناشناخته می روند تا بزرگترین اکتشاف بشری را انجام دهند اما در میانه راه آنها وارد یک سیاه چاله فضایی می شوند و سفینه آنها بر روی یک جسم ناشناخته که به سیاره شباهت دارد فرود می آید . گیم پلی این بازی بر اساس اکتشاف و حل معماهای موجود در این سیاره شگفت انگیز طراحی شده است ، محیط این بازی بسیار بزرگ و پهناور می باشد و مملو از جزئیات گوناگون می باشد که اطلاعات بسیاری در رابطه با هویت این سیاره و داستان بازی به شما خواهد داد . بازی رایانه ای Blackhole Complete Edition یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Blackhole Complete Edition نسخه SKIDROW

مشخصات بازی :نام بازی : Blackhole Complete Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : C Companyمنتشر کننده : C Companyسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Blackhole Complete Edition

لینک دانلود