دانلود بازی کامپیوتر Blamdown Udder Fury نسخه PLAZA

Blamdown Udder Fury یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Guru Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . داستان این بازی بسیار جالب است . در این بازی شما در نقش یک گاو هفت تیرکش به ایفای نقش می پردازید که قرار است انتقام همسرش را که به یک همبرگر بدل شده است را از افرادی مشخص بگیرد . تمام وجود شما را انتقام فراگرفته است . برای نبرد سلاح های مختلف و نارنجک هایی با میزان تخریب متفاوت در اختبارتان قرار خواهد گرفت و هرچه پیش بروید بازی این امکان را به شما می دهد تا علاوه بر آنکه تجهیزاتتن را بهبود بخشید , تسلیحات جدیدی نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت . بازی دارای گیم پلی بسیار ساده ای می باشد و بازی این اجازه را به پلیر مب دهد تا به راحتی در نقشه بازی به گشت و گذار بپردازد و حتی از ساختمان ها بالا برود . البته تمامی اینها توسط دوربینی که از بالا بازی را به نمایش می گذارد قابل اجرا خواهد بود .

سایر توضیحات : بازی یک داستان عاشقانه کلاسیک در مورد Moonalisa , همسر شخصیت اصلی بازی است . این دو می توانستند سال های زندگی خود را با شادی بگذرانند اما همیشه همه چیز آنطور که شما انتظار دارید پیش نخواهد رفت . زمانی که این اتفاق تاسف آور برای همسرش رخ داد , دیگر نتوانست این شرایط را تحمل کند و تصمیم خود را برای انتقامی سخت از مسببان این اتفاق گرفت تا کمی تسکین یابد . محیطی پویا , منفجر کردن ساختمان ها , پایان دادن به سلطنت گوشت خواران , حالت زنده ماندن و امکان ارتقا تجهیزات تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Blamdown Udder Fury نسخه PLAZA

 مشخصات بازی  Blamdown Udder Fury :نام بازی : Blamdown Udder Furyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Guru Gamesمنتشر کننده : Guru Gamesسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Blamdown Udder Fury

لینک دانلود