تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Blood Alloy Reborn نسخه PLAZA

Blood Alloy Reborn یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Nkidu Games Inc برای سیستم عامل ویندوز ساخته شده است . استودیوی بازی سازی یکی از استودیوهای موفق بازی سازی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های مانند The Kindred و The Red Solstice را در کارنامه هنری خود دراد که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در سبک خود می باشند . داستان این بازی در اینده و در فضایی روخ می دهد که زمین نابود شده است و باقی مانده انسان ها به دنبال یک سیاره جدید برای زندگی می گردنند در چنین فضایی شما به عنوان یکی از همین باقی مانده ها به سیاره مریخ سفر می کنید و در ایتدا فکر می کنی که این سیاره مکانی مناسب برای بقای انسان های می باشد ، اما پس از گذشت چند روز متوجه می شوید که در یک سیاره کاملا متخاصم به تنهایی گیر افتاده اید و باید با اتکاء به توانایی های خود از این مکان جان سالم بدر ببرید . بازی رایانه ای Blood Alloy Reborn یک بازی جذاب با گیم پلی درگیر کننده می باشد .

سایر توضیحات : اگر شما جزو کسانی هستید که از بازی های شوتر سالانه خسته شده اید و بدنبال یک بازی با نو اوری های خاص می باشید و یا اگر شما جزو کسانی هستید که همیشه از اسانی بازی ها شکایت می کنید انی بازی کاملا برای شما می باشد در این بازی شما می توانید مراحل را به تنهایی یا با کمک دوستانتان به پایان برسانید . این عنوان یک بازی شوتر تکتیکال و گروهی می باشد که شما به هیچ وجه در میانه بازی نمی توانید به دل دشمنان حمله ور شده و آنها را نابود کنید زیرا در این صورت به سرعت کشته خواهید شد . سیستم همکاری این بازی یکی از نکات درخشان این بازی می باشد شما باید با همکاری کامل دوستانتان و دقت بالا ماموریت های بازی را انجام داده و در پایان هر مرحله به تعداد زیادی آیتم و سلاح جدید دست یابید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Blood Alloy Reborn نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Blood Alloy Rebornپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Nkidu Games Incمنتشر کننده : Nkidu Games Incسبک بازی : اکشن و نقش آفرینینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Blood Alloy Reborn

لینک دانلود