تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Blood Gold Caribbean All Hands Ahoy نسخه SKIDROW

Blood Gold Caribbean All Hands Ahoy یک بازی در سبک نقش افرینی و استراتژیک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Snowbird Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Snowbird Games یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های موفق بسیاری شده است . بازی هایی مانند سری محبوب Eador: Genesis و Blood & Gold: Caribbean! از همین بازی های می باشند که در آن سازنده با ترکیب المان های بازی های استراتژیک با المان های قدرتمند بازی های نقش آفرینی موفق شده است چندی از بهترین بازی های نقش آفرینی و استراتژی را بسازد . بازی رایانه ای Blood Gold Caribbean All Hands Ahoy با استفاده از المان های بازی های نقش افرینی و استراتژی یکی از یبا ترین و در عین حال خاص ترین بازی های استراتژی سال های اخیر را به بازار ارائه کرده است . در این بازی شما در نقش یک دزد دریایی قدرتمند می باشید که باید با استفاده از نیروهای خود به نبرد دشمنان بیشمار خود بروید و آنها را از پای در اورید .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش یکی از خطرناک ترین دزدان دریایی کارایب قرار دارید که براثر یک حادثه ناگوار ناوگان خود را از دست داده است و حال تصمیم گرفته است که باری دیگر خود را تبدیل به فرمانروای دریای کارایب کند . همانطور که از داستان ابتدایی این بازی مشخص است شما با یک داستان درگیر کننده طرف هستید سازندگان در مراحل ساخت این بازی به همین نکته اکتفا نکرده اند و پا را پیش گذاشته و انقلابی در گیم پلی این بازی ایجاد کرده اند ، این بازی دید معمول بازی های استراتژی را به همراه دارد اما در مناطقی خاص که شما به تنهایی در حال انجام ماموریت هستید دوربین بازی به دید سوم شخص تغییر می یابد و شما می توانید از زاویه شوم شخص به تجربه این بازی بی نظیر بپردازید . بازی رایانه ای Blood Gold Caribbean All Hands Ahoy یکی از متفاوت ترین و جذاب ترین بازی های استراتژیک سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Blood Gold Caribbean All Hands Ahoy نسخه SKIDROW

مشخصات بازی :نام بازی : Blood Gold Caribbean All Hands Ahoyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Snowbird Gamesمنتشر کننده : Snowbird Gamesسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Blood Gold Caribbean All Hands Ahoy

لینک دانلود