دانلود کتاب The Garden Of English Words گلستان واژه های انگلیسی – جلد 1 تا 3

کتاب گلستان واژه‌های انگلیسی The Garden Of English Words (کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری با ترجمه فارسی) احتمالاً شما هم موافقید که ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی بهترین و کامل‌ترین منبع واژگان زبان انگلیسی است. حال برای اولین بار ترجمه فارسی ۴۰۰۰ واژه ضروری انگلیسی در مجموعه ای با نام « گلستان واژه‌های انگلیسی » در اختیار فارسی‌ زبانان قرار می‌گیرد . کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی کتابی است که به‌خوبی سایر کتاب‌های زبان  ازجمله ۵۰۴ واژه کاملاً ضروری، ۱۱۰۰ واژه‌ای که باید دانست، واژگان ضروری تافل شناخته‌شده نیست .

بنابراین ما این کتاب را در مطالب قبلی معرفی کردیم . اکنون به ارائه‌ی ترجمه‌ی آن به فارسی برای اولین بار به‌صورت کتاب الکترونیکی (با فرمت PDF) منتشرشده است . می‌پردازیم که در ادامه مشخصات ظاهری و محتوایی ترجمه‌ی فارسی این کتاب را موردبررسی قرار خواهیم داد . ما تصمیم گرفتیم که نام این مجموعه واژگان را به « گلستان واژه‌های انگلیسی » تغییر دهیم. درواقع « گلستان واژه‌های انگلیسی » مجموعه‌ی کاملی از واژگان موردنیاز برای یادگیری زبان انگلیسی است که بر اساس کتاب ۴۰۰۰ واژه‌ی ضروری زبان انگلیسی تهیه‌شده است و رفته‌رفته کامل‌تر نیز خواهد شد.

سبک کلی کتاب The Garden Of English Words :

ازآنجاکه مجموعه‌ی « گلستان واژه‌های انگلیسی » بر اساس کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی ترجمه‌شده است، شکل کلی آن نیز الگو گرفته از همان کتاب است. هر جلد از مجموعه‌ی « گلستان واژه‌های انگلیسی » دارای ۳۰ درس است، و هر درس ۲۰ کلمه دارد، که این ۲۰ کلمه در قالب سه صفحه ترجمه‌شده است. (صفحه اول ۶ کلمه و صفحه ۲ و ۳ هرکدام هفت کلمه) بدین ترتیب که ابتدا خود واژه‌ی انگلیسی آورده شده و در مقابل هر واژه ترجمه‌ی فارسی آن نوشته‌شده است. در زیر هر واژه معنای جمله‌ای واژه به انگلیسی آورده شده است؛ و درنهایت جمله‌ای کاربردی از واژه‌ی موردنظر اراده شده است.

کیفیت ترجمه‌های کتاب گلستان واژه‌های انگلیسی :

برای هر واژه‌ی انگلیسی چندین ترجمه‌ی فارسی آورده شده است تا معنای واژه‌ها به‌خوبی به مخاطبانش انتقال یابد. در مقابل هر واژه به‌طور متوسط ۴ ترجمه نوشته‌شده است –به‌جز مواردی که واقعاً بیشتر از یک یا دو معنی قابل‌ذکر نیست-. این ترجمه‌ها اکثراً از روی دیکشنری معتبر «آریانپور» انتخاب‌شده‌اند تا صحت و اعتبار ترجمه‌ها فزونی یابد. البته در کنار دیکشنری آریان پور از دیکشنری‌های کامپیوتری و آنلاین و نیز دیکشنری‌های مرجع انگلیسی استفاده‌شده است تا دقیق‌ترین و مناسب‌ترین معنی برای مخاطبان فراهم آید.

The.Garden.Of.English.Words-Image1-www.download.irThe.Garden.Of.English.Words-Image2-www.download.ir

مشخصات کتاب :

– نام فارسی کتاب : گلستان واژه های انگلیسی

– نام انگلیسی : The Garden Of English Words

– نویسنده : معین فروردین

– تعداد صفحه : 96

– فرمت : PDF

The Garden Of English Words

به روز رسانی :

1395/2/21
 • 14 replies
  1. اهورا says:

   درود
   نخست سپاسگزار شمام از بابت قرار دادن این سه نسخه ارزشمند
   ولی همین طور که میدانید این مجموعه سه نسخه دیگر هم دارد
   ممنون می شویم اگه پیگیر باشید و قرار بدید در سایت خوبتون
   لطفا نسخه های 4و5و6 رو هم قرار بدید
   به درود

   پاسخ دادن
   • Hossein Abolhassani says:

    سلام, نظر لطف شماست
    ممنون از اطلاع رسانیتون بررسی می کنیم و در اسرع وقت در سایت قرار می دهیم

    پاسخ دادن
  2. جعفری says:

   سلام این کتاب تا جلد 6 رایگان منتشر شده لطفا سایت “دانلود فارسی” تنها کار ناچیزی که میتونید برای حمایت این اثر ارزشمند که معلومه خیلی وقت گذاشتن که داخل هر جلد کامل ارائه بدن آموزش لغات را یک کد USSD که خودشون اعلام کردن در این پست قرار بدهید که هر کس که تمایل داشت از این اثر حمایت کند .

   پاسخ دادن
   • Hossein Abolhassani says:

    سلام, فقط جلد سوم این محصول عرضه شده و در سایت قرار دادیم, دیگر جلدها پس از عرضه در این پست قرار خواهند گرفت
    ما را هم در تلگرام دنبال کنید .

    پاسخ دادن

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *