تبلیغات
تبلیغات

دانلود کتاب The Garden Of English Words گلستان واژه های انگلیسی – جلد 1 تا 3

به روز رسانی :

1395/2/21

کتاب گلستان واژه‌های انگلیسی The Garden Of English Words (کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری با ترجمه فارسی) احتمالاً شما هم موافقید که ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی بهترین و کامل‌ترین منبع واژگان زبان انگلیسی است. حال برای اولین بار ترجمه فارسی ۴۰۰۰ واژه ضروری انگلیسی در مجموعه ای با نام « گلستان واژه‌های انگلیسی » در اختیار فارسی‌ زبانان قرار می‌گیرد . کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی کتابی است که به‌خوبی سایر کتاب‌های زبان  ازجمله ۵۰۴ واژه کاملاً ضروری، ۱۱۰۰ واژه‌ای که باید دانست، واژگان ضروری تافل شناخته‌شده نیست .

بنابراین ما این کتاب را در مطالب قبلی معرفی کردیم . اکنون به ارائه‌ی ترجمه‌ی آن به فارسی برای اولین بار به‌صورت کتاب الکترونیکی (با فرمت PDF) منتشرشده است . می‌پردازیم که در ادامه مشخصات ظاهری و محتوایی ترجمه‌ی فارسی این کتاب را موردبررسی قرار خواهیم داد . ما تصمیم گرفتیم که نام این مجموعه واژگان را به « گلستان واژه‌های انگلیسی » تغییر دهیم. درواقع « گلستان واژه‌های انگلیسی » مجموعه‌ی کاملی از واژگان موردنیاز برای یادگیری زبان انگلیسی است که بر اساس کتاب ۴۰۰۰ واژه‌ی ضروری زبان انگلیسی تهیه‌شده است و رفته‌رفته کامل‌تر نیز خواهد شد.

سبک کلی کتاب The Garden Of English Words :

ازآنجاکه مجموعه‌ی « گلستان واژه‌های انگلیسی » بر اساس کتاب ۴۰۰۰ واژه ضروری زبان انگلیسی ترجمه‌شده است، شکل کلی آن نیز الگو گرفته از همان کتاب است. هر جلد از مجموعه‌ی « گلستان واژه‌های انگلیسی » دارای ۳۰ درس است، و هر درس ۲۰ کلمه دارد، که این ۲۰ کلمه در قالب سه صفحه ترجمه‌شده است. (صفحه اول ۶ کلمه و صفحه ۲ و ۳ هرکدام هفت کلمه) بدین ترتیب که ابتدا خود واژه‌ی انگلیسی آورده شده و در مقابل هر واژه ترجمه‌ی فارسی آن نوشته‌شده است. در زیر هر واژه معنای جمله‌ای واژه به انگلیسی آورده شده است؛ و درنهایت جمله‌ای کاربردی از واژه‌ی موردنظر اراده شده است.

کیفیت ترجمه‌های کتاب گلستان واژه‌های انگلیسی :

برای هر واژه‌ی انگلیسی چندین ترجمه‌ی فارسی آورده شده است تا معنای واژه‌ها به‌خوبی به مخاطبانش انتقال یابد. در مقابل هر واژه به‌طور متوسط ۴ ترجمه نوشته‌شده است –به‌جز مواردی که واقعاً بیشتر از یک یا دو معنی قابل‌ذکر نیست-. این ترجمه‌ها اکثراً از روی دیکشنری معتبر «آریانپور» انتخاب‌شده‌اند تا صحت و اعتبار ترجمه‌ها فزونی یابد. البته در کنار دیکشنری آریان پور از دیکشنری‌های کامپیوتری و آنلاین و نیز دیکشنری‌های مرجع انگلیسی استفاده‌شده است تا دقیق‌ترین و مناسب‌ترین معنی برای مخاطبان فراهم آید.

The.Garden.Of.English.Words-Image1-www.download.irThe.Garden.Of.English.Words-Image2-www.download.ir

مشخصات کتاب :

– نام فارسی کتاب : گلستان واژه های انگلیسی

– نام انگلیسی : The Garden Of English Words

– نویسنده : معین فروردین

– تعداد صفحه : 96

– فرمت : PDF

The Garden Of English Words

لینک دانلود