تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Bottle نسخه PLAZA

Bottle یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Tonguç Bodur ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Tonguç Bodur یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد که تجربه ساخت بازی هایی مانند Drizzlepath: Genie و Drizzlepath را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز زیادی شده است ، همچنین بازی Drizzlepath یکی از بازی های پرفروش در سال های اخیر بوده است . در این بازی شما در نقش یک مرد تنها می باشبد که به تازگی همسر خود را از دست داده است و زندگی ناراحت کننده ای را در پیش رو دارد ، شما به عنوان قهرمان داستان باید داستان زندگی این مرد را و نحوه از دست دادن همسرش را کشف کنید . بازی رایانه ای Bottle یک بازی داستان محور می باشد و تمام تمرکز گیم پلی بازی بر روی نشان دادن جنبه های مختلف زندگی این مرد می باشد .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Bottle یک بازی جذاب و داستان محور می باشد که در آن ششما باید با بررسی دقیق محیط اطراف خود اطلاعتی در رابطه با شخصیت خود و همسرتان کشف کنید ، دراین بازی مهم ترین نکته توجه به محیط اطرف و نکات مخفی داستانی می باشد که سازندگان برای پیچیده تر کردن داستان بازی آن موارد را در جای جای بازی قرار داده اند . یکی از نکات جالب این بازی نحوه شخصیت پردازی دقیق و کامل کارکترهای بازی و همچنین فضا سازی دقیق بازی می باشد که باعث شده است شما ارتباط نزدیکی با شخصیت اصلی بازی برقرار کنید . چنین فضا سازی دقیق کمتر در بازی های روز دیده می شود و این امر باعث جذابیت بیش از حد این بازی شده است . بازی رایانه ای Bottle یکی از بازی های جذاب و خاص سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Bottle نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Bottleپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Tonguç Bodurمنتشر کننده : Tonguç Bodurسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Bottle

لینک دانلود