تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه آموزشی Brainetics همراه با کتاب ها و فلش کارت های تمرینی

Brainetics بر اساس بازی های سرگرم کننده و تمرینات خلاقانه ساخته شده است که باعث بهبود قدرت ذهنی می شود و بیشتر تمرکز خود را بر روی این موضوع قرار داده که به بچه ها یاد دهد که چگونه اطلاعات را پردازش کنند و مقدار بیشتری از آن ها را نزد خود نگاه دارند. مجموعه آموزشی Brainetics هم جنبه سرگرمی دارد و هم جنبه چالشی که با استفاده از آن نمرات فرزندانتان بهتر خواهد شد و باعث افزایش هوش فرزندان شما هم در مدرسه و هم پس از گذراندن دوران مدرسه می شود. این فیلم آموزشی برا تمامی سنین از 9 تا 99 سالگی مناسب و همه می توانند از آن استفاده کنند. با استفاده از این دوره آموزشی شما قادر خواهید بود تا مهارت های یادگیری فرزندتان را به بالاترین حد خود برسانید.

Brainetics-1

سایر توضیحات : دوره آموزشی Brainetics به گونه ای طراحی شده است که به مردم در تمامی سنین کمک کند تا بهترین نتایج را از آن بگیرند. با استفاده از این مجموعه آموزشی شما می توانید مسائل پیچیده ریاضی را به سرعت در ذهن خود حل کنید. Mike Byster یک برنامه بسیار مؤثر را تهیه کرده است که به قدری ساده است که هر فردی می تواند در آن استاد شود.

مجموعه آموزشی Brainetics چگونه کار می کند؟

در ابتدا لازم است که شما اطلاعات اندکی از ریاضی داشته باشید و همچنین کودک شما نیز باید اصول اولیه ریاضی را بلد باشد قبل از این که این دوره را شروع کند. آن ها لازم است عملیات ریاضی مثل جمع، تقریق، ضرب و تقسیم را بلد باشند. این دوره از هر دو قسمت مغز برای یادگیری کمک می گیرد، در صورتی که اکثر دوره های موجود تنها از سمت چپ مغز استفاده می کنند. این مجموعه آموزشی از یک نظریه واحد با ترکیب دو نظریه منطقی و خلاقانه کمک می گیرد که باعث می شود تا به نتایج بهتری دست پیدا کنید. در این دوره آموزشی شما می توانید به راحتی با مطالعه کتاب های موجود در این مجموعه و کمک گرفتن از فلش کارت های موجود توانایی های ذهنی خود و کودکانتان را بهبود بخشید. در صورتی که قادر به دانلود این مجموعه آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

مشخصات فیلم آموزشی Brainetics :– ژانر : آموزشی– مدرس : Mike Byster– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 480 * 720– فرمت فایل : VOB– زیرنویس فارسی : ندارد 

Brainetics

لینک دانلود