دانلود بازی کامپیوتر Breached نسخه CODEX

Breached یک بازی در سبک ماجراجویی و شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Nkidu Games Inc ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Nkidu Games Inc یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند سری محبوب Blood Alloy و Chip’s Challenge شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های پرفروش و موفق سال های اخیر بوده اند . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد و استودیوهای بسیاری مشغول ساخت و تولید بازی های سبک ماجراجویی می باشند ، بازی هایی مانند سری محبوب Tomb raider و assassins Creed از همین بازی های می باشند که سازندگان از نرکیب سبک ماجراجویی و سبک اکشن موفق به خلق تعدادی از بهترین بازی های ماجراجویی شده اند . بازی ماجراجویی Breached یکی از همین بازی ها می باشد که سازندگان از نرکیب سبک ماجراجویی و شبیه ساز موفق به خلق یکی از جذاب ترین بازی های ماجراجویی امسال شده اند .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش فردی به نام Corus Valott می باشید ،  این شخص که سال ها پیش در یک محفظه یخی زندانی شده بود در اغاز بازی از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که دنیای اطرافش دست خوش تغییرات بسیاری شده است . در ادامه او متوجه می شود که بهای زندگی در این دنیای ویرانه و بسیار خطرناک گشت و گذار در بیابان های مرموز و یافتن مواد مورد نیازش می باشد . داستان این بازی بسیار درگیر کننده و مرموز می باشد و باعث می شود که شما تا آخرین لحظه این بازی با شگفتی بدنبال پاسخ سوال های خود باشید . گیم پلی این بازی مانند سایر بازی های ماجراجویی می باشد و شما باید با گشت و گذار در دنیای بازی و یافتن مواد اولیه مناسب با شانس بیشتری در این جهان زندگی کنید . بازی رایانه ای Breached یکی از متفاوت ترین بازی های ماجراجویی سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Breached نسخه CODEX

مشخصات بازی Breached :

نام بازی : The Technomancer پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Nkidu Games Inc منتشر کننده : Nkidu Games Inc سبک بازی : ماجراجویی – شبیه ساز نوع فایل : EXE لینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Breached

لینک دانلود