تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Britains Pompeii A Village Lost In Time 2016

Britains Pompeii A Village Lost In Time 2016 یک مستند زیبا و دیدنی است که به تازگی از شبکه BBC پخش شده است. فیلم مستند Britains Pompeii A Village Lost In Time 2016 توسط Sarah Jobling هم کارگردانی شده است و هم این که وظیفه تهیه کنندگی این اثر را نیز بر عهده داشته است. پروفسور Alice Roberts به تیمی می پیوندد که در حال اکتشاف یک روستای سه هزار ساله متعلق به عصر برنز در مرداب های کمبریج هستند که با نام British Pompeii (پمپی بریتانیایی) شناخته می شود. این روستا به این دلیل این لقب را گرفته که سه هزار سال پیش این روستا در آتش سوخت و این آتش سوزی باعث شد تا این روستا تبدیل به زغال سنگ نارس شد و خانه ها و محتویات آن ها حفظ شوند. تا پیش از این بررسی ها اطلاعات اندکی در رابطه با زندگی در عصر برنز در بریتانیا داشته ایم.

سایر توضیحات : در فیلم مستند Britains Pompeii A Village Lost In Time 2016 با بررسی هایی که انجام می شود و با کمک باستان شناسان با زندگی مردم بریتانیا در زمان های بسیار دور آشنا می شود. در اکتشافاتی که صورت گرفته تعدادی از لوازم زندگی مردم در عصر برنز از جمله لوازم آشپزخانه و .. کشف شدند که اطلاعات بسیاری به محققان دادند و نه تنها مهارت های تکنیکی روستاییان را برای ما مشخص می کنند بلکه  نحوه ارتباط آن ها با اروپا را نیز آشکار می کنند. تیم اکتشافات شگفت انگیز خود را ادامه می دهند و دراین حفری ها ابزار جنگی آن ها و موارد دیگری را نیز کشف می کنند که هر کدام از آن ها حاوی اطلاعات فراوانی هستند. در صورتی که قادر به دانلود این مستند سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Britains Pompeii A Village Lost In Time 2016

مشخصات مستند سریالی Britains Pompeii A Village Lost In Time 2016 :

– ژانر : مستند– تهیه کننده : Sarah Jobling – محصول کشور : انگلستان – تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان فیلم : 59 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p WEB – فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد زیرنویس انگلیسی : دارد– لینک IMDB : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Britains Pompeii A Village Lost In Time 2016

لینک دانلود