تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Build Modern Websites Super Fast

Build Modern Websites Super Fast ساخت وب سایت های مدرن فیلم آموزشی محصول شرکت Udemy می باشد . این دوره به گونه ای طراحی شده است تا به شما آموزش داده و سپس شما را تبدیل به یک توسعه دهنده ی سریع و انعطاف پذیر کند . زمانی فرا می رسد که توسعه وب بسیار فراگیر می شود اگر شما به سرعت بتوانید پروژه خود را تمام کنید به همان صورت نیز وارد پروژه ی دیگر می شوید . نتیجه این کار کسب درآمد بیشتر برای شما می باشد . کار کردن شما بر روی پروژه های قدرتمند هم باعث تجربه شده هم به عنوان یک رزومه مهم به شمار می رود . شما به راحتی می توانید بر روی HTML , CSS و چهارچوب Bootstrap کار کنید . همچنین می توانید FTP , توسعه وب و دامنه را یاد گیرید . برای توسعه یک وب سایت داشتن مهارت های اشاره شده بسیار مهم می باشد . توسط این فیلم آموزشی برنامه ریزی توسط HTML را یاد گرفته و سبک آن را با CSS انجام می دهید . فیلم آموزشی Build Modern Websites Super Fast تمام آنچه که برای توسعه یک وب نیاز دارید را فراهم ساخته و استفاده از آن بسیار راحت می باشد .

سر فصل های دوره آموزشی :

– کار با HTML – سبک وب سایت با CSS – ساخت طرح وب سایت – سیستم شبکه استفاده بوت استرپ – ساخت زبانه – ساخت منو پیش ساخته – ساخت فرم تماس با PHP – نقشه قراردادن گوگل – استفاده از سرویس گیرنده FTP، وب سایت میزبان و یک نام دامنه – و ….

دانلود فیلم آموزشی Build Modern Websites Super Fast

مشخصات فیلم آموزشی Build Modern Websites Super Fast :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : Akaki Matcharadze – مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 30 دقیقه – پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Build Modern Websites Super Fast

لینک دانلود