تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Building Android And iOS Apps

Building Android And iOS Apps از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که هم طریقه ساخت برنامه های برنامه های اندروید و هم برنامه های آیفون (iOS) را به وسیله ابزار Dreamweaver CC و PhoneGap به صورت کاملا حرفه ای آموزش می دهد. دوره آموزشی Building Android And iOS Apps توسط Joseph Lowery تدریس می شود. کتاب های نوشته توسط او بیش از 400 هزار نسخه فروش کرده و در تمام دنیا به یازده زبان ترجمه شده است و یکی از برجسته افراد این حوزه می باشد. کاربران Dreamweaver CC به این دوره خوش آمدید زمان آن فرا رسیده تا دنیای جدیدی از توسعه برنامه های موبایل را بسازید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Building Android And iOS Apps شما در خواهید یافت که با پلاگین PhoneGap و دانش پایه ای از HTML, CSS و JavaScript قادر خواهید بود تا برنامه های مختلف را هم برای اندروید و هم برای iOS بسازید و اینکه چگونه این کار را انجام دهید نیز آموزش داده می شود. مدرس Joseph Lowery ابتدا به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید هم محیط کاری اندروید را داشته باشد و هم محیط کاری آی او اس، شامل شبیه ساز هایی که شما به آن ها احتیاج دارید تا برنامه خود را روی تلفن های همراه مختلف تست کنید و همچنین سیستم های عملیاتی. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Building Android And iOS Apps

سرفصل های دوره آموزشی Building Android And iOS Apps :– مقدمه– بررسی چشم انداز برنامه های موبایل– ساخت اولین برنامه موبایل خود– تنظیم یک محیط کاری اندروید– ساخت یک محیط کاری iOS– گسترش برنامه خود– ساخت یک برنامه موبایل از ابتدا– ساختن یک فرم برای موبایل– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی Building Android And iOS Apps :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Joseph Lowery– مدت زمان آموزش : 4 ساعت و 15 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Building Android And iOS Apps

لینک دانلود