تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Building Applications With React And Redux In ES6

Building Applications With React And Redux In ES6 یکی دیگر از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Pluralsight می باشد که توسط Cory House تدریس می شود. در دوره آموزشی Building Applications With React And Redux In ES6 شما یاد خواهید گرفت که چگونه از Redux، React Router و ES6 برای ساخت یک برنامه جهانی و واقعی استفاده کنید. در این دوره آموزشی شما همچنین از Webpack, Babel, ESLint, npm scripts, Mocha, Enzyme و خیلی بیشتر استفاده می کنید  تا یک برنامه غنی،تک مرحله ای و سفارشی بسازید علاوه بر آن یک فرآیند از ابتدا تا انتها را خواهید ساخت.

سایر توضیحات : React یک کتابخانه قدرتمد است. از این جهت ساخت برخی برنامه های مهم نیازمند به مکار و تلاش زیادی دارد تا پایه یادگیری آن به درستی برای شما ساخته شود که دوره آوزشی Building Applications With React And Redux In ES6 آن را برای شما ممکن می کند. در ساختن برنامه توسط React و Redux در ES6، شما استفاده از Redux، React Router و ES6 و همچنین موارد دیگری را یاد می گیرید. در انتها نیز شما یک فیدبک سریع از محیط توسعه یافته خواهید داشت که تست ها را اجرا می کند، ES6 برای ES5 را آزمایش می کند. Express را به عنوان یک وب سرور انتخاب خواهید کرد و … . در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Building Applications With React And Redux In ES6

سرفصل های دوره آموزشی Building Applications With React And Redux In ES6 :– مروری بر این دوره آموزشی– معرفی– تنظیم محیط کار– اجزا React– شروع ساختار برنامه– معرفی Redux– اقدامات، انبار ها و کاهنده ها– متصل کردن React به Redux– گردش کاری Redux– Async در Redux– تست کردن React– تست کردن Redux– سازه های تولیدی مشخصات فیلم آموزشی Building Applications With React And Redux In ES6 :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Cory House– مدت زمان آموزش : 6 ساعت و 14 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Building Applications With React And Redux In ES6

لینک دانلود