تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Burnstar نسخه PROPHET

Burnstar یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Nerve Software LLC ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودویوی بازی سازی Nerve Software LLC یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Burnstar را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب در دنیای بازی های رایانه ای می باشد و استودیوهای بسیاری نظیر استودیوی بازی سازی Ubisoft و Square Enix با انتشار سالانه بازی های موفق خود نظیر assassins creed و Tomb raider این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده است . بازی رایانه ای Burnstar یکی از همین بازی ها می باشد که در مکراحل ساخت آن سازندگان با ترکیب سبک ماجراجویی و اکشن موفق به خلق یکی از جذاب ترین بازی های ماجراجویی سال 2016 شده اند .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Burnstar یک بازی اکشن سرعتی و مملو از پازل های خلاقانه و جذاب می باشد که انگشتان و سلول های مغز شما را به چالش می اندازد ، داستان این بازی بسیار ساده می باشد ، یک کمپانی بزرگ به نام EVIL CORP وارد شهر قهرمان داستان شده است و مشغول خراب کردن طبیعت و ساخت ساختمان های بزرگ می باشد ، شما به عنوان قهرمان داستان باید با استفاده از بمب ها و راکت هایی که در دست دارید ساختمان های این کمپانی را نابود کنید . گرافیک هنری و فنی این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد که باعث جذایت بیش از حد این بازی شده است . طراحی پازل های این بازی بسیار هوشمندانه و جذاب می باشد ، در طول ر مرحله شما با تعداد بسیار زیادی مانع مواجه خواهید شد که باید با تعداد محدود مواد منفجره ای که در دست دارید آنها را نابود کرده و مراحل را با بالاترین سرعت ممکن به اتمام خواهید رساند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Burnstar نسخه PROHET

مشخصات بازی Burnstar :

نام بازی : Burnstarپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Nerve Software LLCمنتشر کننده : Nerve Software LLCسبک بازی : اکشن – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Burnstar

لینک دانلود