تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners

C++ Tutorial For Complete Beginners یکی از فیلم های آموزشی شرکت Udemy می باشد که توسط John Purcell تدریس می شود. دوره آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners یکی از جامع ترین دوره های آموزشی در رابطه با آموزش زبان برنامه نویسی ++C است که دارای بیش از 18 ساعت آموزش تصویری همراه با فایل های تمرینی می باشد. این دوره آموزشی به شما زبان برنامه نویسی قدرتمند، سریع و محبوب ++C را از ابتدا با فرض اینکه شما تنها اطلاعات پایه ای از کامپیوتر دارید را آموزش می دهد.

سایر توضحات : اگر شما می خواهید که بازی های دسکتاپ پیشرفته و یا برنامه های مختلف با هوش مصنوعی پیچیده داشته باشید، زبان برنامه نویسی ++C کمک فراوانی به شما می کند، یا اگر می خواهید از زبانی استفاده کنید که شما را به کامپیوتر نزدیک کند و دسترسی به تمام سخت افزار ها را برای شما ممکن کند ++C زبانی است که برای شما بسیار مفید است. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

C++ Tutorial For Complete Beginners

ملزومات یادگیری دوره آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners :

– هر گونه C++ IDE چه چیزی از دوره آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners کسب می کنید :– بالای 82 درس و 18 مجتوا– قادر خواهید تا برنامه های مختلف را با زبان برنامه نویسی ++C توسعه دهید مخاطبان هدف دوره آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners :– کسانی که آشنایی با کامپیوتر دارند و می خواهند برنامه نویسی یاد بگیرند– کسانی که برای گذراندن این دوره نیاز به صبر و پشتکار دارید سر فصل های دوره آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners :– شروع– اصول ترکیب– ساب روتین (زیرروال ها) : بلوک های کد نویسی قابل استفاده مجدد– برنامه نویسی شی گرا– اشاره گرها و حافظه– Inheritance– متمم دو و متغیرهای ایستا– توسعه یک برنامه : شبیه سازی ذرات آتش– نتیجه گیری– اضافات مشخصات فیلم آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : John PurcellAbdullah Obaied– مدت زمان آموزش : 18 ساعت– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1152– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

C++ Tutorial For Complete Beginners

لینک دانلود