دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners

C++ Tutorial For Complete Beginners یکی از فیلم های آموزشی شرکت Udemy می باشد که توسط John Purcell تدریس می شود. دوره آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners یکی از جامع ترین دوره های آموزشی در رابطه با آموزش زبان برنامه نویسی ++C است که دارای بیش از 18 ساعت آموزش تصویری همراه با فایل های تمرینی می باشد. این دوره آموزشی به شما زبان برنامه نویسی قدرتمند، سریع و محبوب ++C را از ابتدا با فرض اینکه شما تنها اطلاعات پایه ای از کامپیوتر دارید را آموزش می دهد.

سایر توضحات : اگر شما می خواهید که بازی های دسکتاپ پیشرفته و یا برنامه های مختلف با هوش مصنوعی پیچیده داشته باشید، زبان برنامه نویسی ++C کمک فراوانی به شما می کند، یا اگر می خواهید از زبانی استفاده کنید که شما را به کامپیوتر نزدیک کند و دسترسی به تمام سخت افزار ها را برای شما ممکن کند ++C زبانی است که برای شما بسیار مفید است. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

C++ Tutorial For Complete Beginners

ملزومات یادگیری دوره آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners :

– هر گونه C++ IDE   چه چیزی از دوره آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners کسب می کنید : – بالای 82 درس و 18 مجتوا – قادر خواهید تا برنامه های مختلف را با زبان برنامه نویسی ++C توسعه دهید   مخاطبان هدف دوره آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners : – کسانی که آشنایی با کامپیوتر دارند و می خواهند برنامه نویسی یاد بگیرند – کسانی که برای گذراندن این دوره نیاز به صبر و پشتکار دارید   سر فصل های دوره آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners : – شروع – اصول ترکیب – ساب روتین (زیرروال ها) : بلوک های کد نویسی قابل استفاده مجدد – برنامه نویسی شی گرا – اشاره گرها و حافظه – Inheritance – متمم دو و متغیرهای ایستا – توسعه یک برنامه : شبیه سازی ذرات آتش – نتیجه گیری – اضافات   مشخصات فیلم آموزشی C++ Tutorial For Complete Beginners : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Udemy – مدرس : John PurcellAbdullah Obaied – مدت زمان آموزش : 18 ساعت – پروژه تمرینی : دارد – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720*1152 – فرمت فایل : MP4 – زیرنویس فارسی : ندارد  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

C++ Tutorial For Complete Beginners