تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود دی ال سی Call of Duty Black Ops III Awakening DLC نسخه RELOADED

Call of Duty Black Ops III Awakening DLC اولین و جدید ترین دی ال سی است که برای آخرین نسخه ی منتشر شده ی یکی از بزرگترین و محبوب ترین عنوان دنیای بازی های رایانه ای ، Call of duty می باشد ، Call of Duty Black Ops III جدید ترین نسخه ی منتشر شده ی فرنچایز محبوب کال آو دیوتی می باشد که وظیفه ی توسعه ی این نسخه از این سری معروف را مثل تمامی نسخه های Call of Duty Black Ops دیگر ، استودیوی معروف و خوشنام Treyarch به عهده گرفته و توسط کمپانی بزرگ Activision در تاریخ 6 نوامبره سال 2015 برای هر سه پلتفرم xbox , playsatation , pc به انتشار جهانی رسید ! کال او دیوتی بلک آپس 3 ، دوازدهمین قسمت از این مجموعه ی دوستداشتنی در دنیای گیم می باشد ژانر این عنوان ، شوتر اول شخص – علمی تخیلی می باشد ، در زمان انتشار بازی ، این عنوان با استقبال خوب منتقدین قرار گرفت و با فروش خوبی که به همراه داشت تبدیل به یک موفقیت اقتصادی شد !  این بازی با موتور گرافیکی iw engine ساخته شده است که موتور گرافیکی تمام سری کال آو دیوتی بوده و فقط برای هر نسخه آپدیت می شود ! کار ساخت موسیقی متن این قسمت را Jack Wall به عهده گرفته است که آهنگسازی عنوان های بزرگی همانند مس افکت 1 و 2 ، اسپلینتر سل : پاندورا تومارو و کال آو دیوتی بلک آپس 2 را به عهده داشته است !

سایر توضیحات : Call of Duty Black Ops III Awakening DLC اولین دی ال سی منتشر شده برای کال او دیوتی بلک آپس 3 می باشد ، محتوایی که برای این بازی با این دی ال سی منتشر شده است شامل 4 نقشه ی مولتی پلیر اسکایجکد ( یک یادآوری از مپ هایجکد بلک آپس 2 ) گانتلت ، اسپلش و رایز می باشد و همینطور چهارمین تجربه ی بخش زامبی کال آو دیوتی ، در آیسندراخه  ، اولین قسمت از یک تجربه ی فوق العاده از سری جدید بخش زامبی کال آو دیوتی می باشد ! این دی ال سی در 2 فبریه ی 2016 به صورت انحصاری زمانی برای playstation 4 و 3 مارس 2016 برای پلتفرم های microsoft windows و xbox one به انتشار جهانی رسید ! در بخش زامبی Call of Duty Black Ops III Awakening DLC ، در آیسندراخه ، در قلعه ی هوهنورفن ( در بازی به عنوان قلعه ی گیریفین نام برده شده است ) در اتریش اتفاق می افتد و در این مپ 4 تا آبنبات جدید مگا گوبلز گامز وجود دارد ! داستان بخش زامبی درست بعد از جایی که جاینت به اتمام رسید شروع می شود ، با کنترل کردن کارکتر های اصلی سری ( کارکتر های بلک آپس 1 : دمسی ، بلینسکی ، ماساکی و رایختوفن ) باید جلوی شروع شدن آخرالزمان با تم زامبی را بگیرید ! در نقشه ی اسکایجکد ، شما و تیمتان بر روی که کشتی پرنده به مبارزه با بقیه ی بازیکن ها می پردازید این مپ ، یک نقشه ی یادآور از مپ هایجکد کال آو دیوتی بلک آپس 2 می باشد و شباهت این نقشه به مپ هایجکد بسیار زیاد است !

دانلود دی ال سی Call of Duty Black Ops III Awakening DLC نسخه RELOADED

مشخصات بازی : نام بازی : Call of Duty Black Ops III Awakening DLC پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار :2016 شرکت سازنده : Treyarch منتشر کننده : Activision سبک بازی :اکشن , شوتر اول شخص نوع فایل : EXE لینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Call of Duty Black Ops III Awakening DLC

لینک دانلود