تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود دی ال سی Call of Duty Black Ops III Awakening DLC نسخه RELOADED

Call of Duty Black Ops III Awakening DLC اولین و جدید ترین دی ال سی است که برای آخرین نسخه ی منتشر شده ی یکی از بزرگترین و محبوب ترین عنوان دنیای بازی های رایانه ای ، Call of duty می باشد ، Call of Duty Black Ops III جدید ترین نسخه ی منتشر شده ی فرنچایز محبوب کال آو دیوتی می باشد که وظیفه ی توسعه ی این نسخه از این سری معروف را مثل تمامی نسخه های Call of Duty Black Ops دیگر ، استودیوی معروف و خوشنام Treyarch به عهده گرفته و توسط کمپانی بزرگ Activision در تاریخ 6 نوامبره سال 2015 برای هر سه پلتفرم xbox , playsatation , pc به انتشار جهانی رسید ! کال او دیوتی بلک آپس 3 ، دوازدهمین قسمت از این مجموعه ی دوستداشتنی در دنیای گیم می باشد ژانر این عنوان ، شوتر اول شخص – علمی تخیلی می باشد ، در زمان انتشار بازی ، این عنوان با استقبال خوب منتقدین قرار گرفت و با فروش خوبی که به همراه داشت تبدیل به یک موفقیت اقتصادی شد !  این بازی با موتور گرافیکی iw engine ساخته شده است که موتور گرافیکی تمام سری کال آو دیوتی بوده و فقط برای هر نسخه آپدیت می شود ! کار ساخت موسیقی متن این قسمت را Jack Wall به عهده گرفته است که آهنگسازی عنوان های بزرگی همانند مس افکت 1 و 2 ، اسپلینتر سل : پاندورا تومارو و کال آو دیوتی بلک آپس 2 را به عهده داشته است !

سایر توضیحات : Call of Duty Black Ops III Awakening DLC اولین دی ال سی منتشر شده برای کال او دیوتی بلک آپس 3 می باشد ، محتوایی که برای این بازی با این دی ال سی منتشر شده است شامل 4 نقشه ی مولتی پلیر اسکایجکد ( یک یادآوری از مپ هایجکد بلک آپس 2 ) گانتلت ، اسپلش و رایز می باشد و همینطور چهارمین تجربه ی بخش زامبی کال آو دیوتی ، در آیسندراخه  ، اولین قسمت از یک تجربه ی فوق العاده از سری جدید بخش زامبی کال آو دیوتی می باشد ! این دی ال سی در 2 فبریه ی 2016 به صورت انحصاری زمانی برای playstation 4 و 3 مارس 2016 برای پلتفرم های microsoft windows و xbox one به انتشار جهانی رسید ! در بخش زامبی Call of Duty Black Ops III Awakening DLC ، در آیسندراخه ، در قلعه ی هوهنورفن ( در بازی به عنوان قلعه ی گیریفین نام برده شده است ) در اتریش اتفاق می افتد و در این مپ 4 تا آبنبات جدید مگا گوبلز گامز وجود دارد ! داستان بخش زامبی درست بعد از جایی که جاینت به اتمام رسید شروع می شود ، با کنترل کردن کارکتر های اصلی سری ( کارکتر های بلک آپس 1 : دمسی ، بلینسکی ، ماساکی و رایختوفن ) باید جلوی شروع شدن آخرالزمان با تم زامبی را بگیرید ! در نقشه ی اسکایجکد ، شما و تیمتان بر روی که کشتی پرنده به مبارزه با بقیه ی بازیکن ها می پردازید این مپ ، یک نقشه ی یادآور از مپ هایجکد کال آو دیوتی بلک آپس 2 می باشد و شباهت این نقشه به مپ هایجکد بسیار زیاد است !

دانلود دی ال سی Call of Duty Black Ops III Awakening DLC نسخه RELOADED

مشخصات بازی :نام بازی : Call of Duty Black Ops III Awakening DLCپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده : Treyarchمنتشر کننده : Activisionسبک بازی :اکشن , شوتر اول شخصنوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Call of Duty Black Ops III Awakening DLC

لینک دانلود