تبلیغات
تبلیغات

دانلود برنامه اندروید Calorie Counter – MyFitnessPal v20.22.0

Calorie Counter – MyFitnessPal

یک نرم افزار لاغری کالری شمار بسیار مفید و موثر که تاکنون مخاطبان زیادی را جذب خود کرده و به صورت رایگان در اختیار قرار گرفته است . شما با نصب و پیروی از برنامه های این نرم افزار و رژیم های غذایی فقط برای یک هفته می توانید تاثیر به شدت آن را بر روی وزن خود مشاهده کرده و پس از آن اگر نتیجه درست را گرفتید از آن استفاده کنید . در این نرم افزار بیش از 11 میلیون غذا ، مواد غذایی و خوراکی وجود دارد که همراه با اطلاعات کاملی همچون کالری آن به ثبت رسیده و شما می توانید از آن استفاده کنید . شما می توانید موارد غذایی های سالم یا سالم تر را از میان این همه تنوع غذایی این برنامه پیدا کرده و آن را با سلیقه خود متناسب کنید تا هیچ احساس سختی همراه با رژیم خود احساس نکنید .

برنامه Calorie Counter – MyFitnessPal

دارای بیش از 350 نوع ورزش و حرکت بوده که شما همراه با رژیم غذایی خود می توانید از آن کمک گرفته تا سرعت بهبود وزن خود را افزایش دهید . پشتیبانی این نرم افزار به صورت 24 ساعته فعال بوده و برای پاسخ به سوالات شما ، ایجاد انگیزه و مشاوره آماده می باشد .
نام: Calorie Counter - MyFitnessPal
حجم فایل: 43 مگابایت
شرکت سازنده: MyFitnessPal, Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v20.22.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Calorie Counter - MyFitnessPal - v20.22.0

Whether you want to lose weight, tone up, get healthy, change your habits, or start a new diet MyFitnessPal has you covered. Our members have lost over 200 million pounds and 88% of people who track for at least 7 days on MyFitnessPal lose weight. Sign up for FREE and start living a happier and healthier life today!

لینک دانلود