تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Candies ‘n Curses v2.1.0.3

Candies ‘n Curses نام بازی اندرویدی در سبک آرکید توسط استودیوی بازی سازی Crescent Moon برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی شده است و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است . داستان بازی از این قرار است که شما در یک دنیای فانتزی و پیکسلی در نقش دختر بچه ای با نام Molli Pop قرار می گیرید . خانواده و دوستان Molli در یک قلعه بزرگ زندانی شده اند و او در پی نجات دادن آن ها است . در این مسیر خطرناک شما باید به او کمک کنید تا بتواند خانواده و دوستانش را پیدا کند . در این قلعه قدیمی ارواح و اسکلت های قدیمی وجود دارد که Molli باید با آن ها مبارزه کند . در این قلعه پر از طلسم های مختلفی است که شما باید آن ها را از بین ببرید تا به خانواده و دوستانتان نزدیک تر شوید . ارواح سردرگم در قلعه توسط یک حاکم خبیث با نام Phantom King تسخیر شده اند و آن ها باید کارهایی که رئیس می گوید را انجام دهند این ارواح در طلسم رئیس گرفتار شده اند اما برخی از آن ها توانسته اند از دست Phantom King فرار کنند و آن ها در این راه به شما کمک خواهند کرد . در این بازی شما می توانید به انواع و اقسام سلاح ها و آیتم ها دسترسی داشته باشید تا بتوانید از خودتان در مقابل دشمنان محافظت کنید . انواع تجهیزات خود را می توانید در طول بازی ارتقا بدهید از چراغ قوه استفاده کنید تا ارواح را اذیت کند هر موجودی که در برابرتان قرار می گیرد را از بین ببرید . در این بازی شما باید بتوانید تمام طلسم ها ، ارواح و موجودات خبیث را از بین ببرید تا خانواده و دوستانتان نجات پیدا کنند . این بازی از چندین مرحله تشکیل شده است که در هر کدام از آن ها شما با چالش ها و رئیس های خطرناک رو به رو می شوید و می توانید به 6 قسمت مختلف از قلعه بروید . اگر از طرفداران بازی های آرکید هستید پس بدون شک Candies ‘n Curses را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را همراه با فایل مود شده بازی بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و از بازی با آن نهایت لذت را ببرید .
نام: Candies ‘n Curses
حجم فایل: 60 مگابایت
شرکت سازنده: Crescent Moon Games
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: 2.1.0.3
زبان: انگلیسی
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید - سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: 4.1 و بالاتر

Candies ‘n Curses - v2.1.0.3 + Mod

Play as Molli Pop as you fend off hordes of adorable ghosts in a twisted mansion forever haunted by the Phantom King! Power-up Molli with new flashlights and abilities as you level up - and team up with ghostly pups and other spectral creatures as you work together to clear the mansion of its sugar-craved evil!
Features:
- Vaporize ghosts with a wide array of different, upgradeable flashlights; from cursed lanterns to magical beam swords, each flashlight provides a different way to play!
Need an edge to help overcome a difficult stage? Players can equip Charms to their flashlights, enhancing Molli with a multitude of different abilities and power-ups! Some charms even provide Molli with companions to aid her on her ghost-stomping adventure!

لینک دانلود