تبلیغات
تبلیغات

دانلود مراسم Cannes Film Festival 2016

Cannes Film Festival یکی از برترین فستیوال ها و جشنواره های مربوط به فیلم های سینمایی است که اولین بار در سال 1946 برگزار شد و از آن پس هر ساله در کشور فرانسه و در شهر Cannes برگزار می شود و از سال 2002 به یک مراسم بین المللی و در سطح جهانی تبدیل شد. عنوان فرانسوی این مراسم تحت عنوان Festival de Cannes شناخته می شود و تمامی فیلم ها در تمامی ژانر ها را از سراسر دنیا به نمایش در می آورد و در انتها نیز به بهترین فیلم ها جوایزی همراه با نخل طلا (Palme d’Or) تقدیم می شود.

سایر توضیحات : 69 امین مراسم Cannes Film Festival از تاریخ 11 تا 22 می 2016 برگزار شد. در این دوره از مراسم George Miller کارگردان استرالیایی رییس داوران بخش جشنواره کن بود و بازیگر فرانسوی Laurent Lafitte میزبان مدعوین در هر دو مراسم افتتاحیه و اختتامیه بود. در بخش مسابقه این دوره 21 فیلم حضور داشتند از جمله جدید ترین ساخته اصغر فرهادی یعنی فروشنده که توانست در این مراسم بدرخشد و دو جایزه مهم این مراسم را از آن خود کند که یکی جایزه نخل طلا برای شهاب حسینی به عنوان برترین بازیگر مرد و بهترین فیلم نامه برای اصغر فرهادی تا یک خاطره خوش برای ایرانیان به جای گذارد. فیلم فراموشی تنها فیلمی می باشد که در این دوره در بخش رقابتی توانسته دو جایزه را از آن خود کند. در ادامه مطلب می توانید تمامی برندگان این دوهر جشنواره کن را مشاهده کنید. در صورتی که قادر به دانلود این مراسم نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Cannes Film Festival 2016

لیست برندگان مراسم 69 امین مراسم کن :

نخل طلاییمن دنیل بلیک هستم – کن لوچجایزه‌ی بزرگاین تنها پایان جهان است – خاویر دولانبهترین کارگردانفارغ التحصیلی – کریستین مونجیو خریدار شخصی – اولیویر آسایاسبهترین فیلم‌نامه فروشنده – اصغر فرهادیبهترین بازیگر زن رزای من – ژاکلین ژوزهبهترین بازیگر مرد فروشنده – شهاب حسینیجایزه‌ی هیئت داوران عزیز آمریکایی – آندریا آرنولدجایزه  VULCAIN برای یک بازیگر حرفه ای، اعطا شده توسط C.S.T. بازیچه –  سئونگ های ریوبهترین فیلم کوتاه تایم کد – خوانخو خیمنز
لینک دانلود