تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Car Mechanic Simulator 2015 Performance نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1395/03/03 نسخه PLAZA اصلاح شد .

Car Mechanic Simulator 2015 Performance یک بازی در سبک شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی PlayWay S.A ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی PlayWay S.A یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که تجربه ساخت بازی های موفق زیادی را داشته است و همچنین با توجه به سابقه آنها در ساخت بازی های شبیه ساز می توان گفت آنها یکی از استودیوهای باتجربه در زمینه ساخت بازی های شبیه ساز می باشند . این استودیودر مدت زمان فعالیت خود موفق به ساخت بازی های زیادی مانند Car Mechanic Simulator 2015 و Car Mechanic Manager را در کارنامه هنری خود داشته است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در سال های اخیر می باشند ، همچنین بازی رایانه ای Car Mechanic Manager یکی از خلاقانه ترین بازی های سال 2015 نام گرفته است . بازی رایانه ای Car Mechanic Simulator 2015 Performance یکی از بازی های جذاب در سبک شبیه ساز می باشد .

سایر توضیحات : شما در این بازی مدیر یک مکانیکی می باشید که باید مغازه خود را از یک مغازه کوچک به یک کسب و کار بزرگ ارتقاء دهید ، در این بازی شما در کنار اینکه باید دقت بسیار بالایی برای ارتقاء کسب و کار خود به خرج بدهید باید با دقت تمام به تعمیر ماشین مشتریان خود نیز بپردازید ، در این بازی تعداد بسیار زیادی ماشین وجود دارد که برای تعمیر به شما مراجعه می کنند و شما باید پس از یافتن ایراد آن ماشین آن را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر کنید . سازندگان برای جلو گیری از خسته کننده شدن بازی و همچنین تکراری شدن آن سیستمی را وارد بازی کرده اند که در آن تنوع مشتریان بازی را افزایش خواهد داد بطوری که هر شخص درخواست خاصی از شما دارد ، برای مثال یک مشتری درخواست تعمیر ماشین خود را دارد و دیگری درخواست اسپرت کردن ماشین خود را دارد . بازی Car Mechanic Simulator 2015 Performance یکی از مورد انتظارترین بازی های سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Car Mechanic Simulator 2015 Performance نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Car Mechanic Simulator 2015 Performanceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : PlayWay S.Aمنتشر کننده : PlayWay S.Aسبک بازی : شبیه ساز , استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Car Mechanic Simulator 2015 Performance

لینک دانلود