دانلود انیمیشن کارتونی Care Bears Bearied Treasure 2016

Care Bears Bearied Treasure 2016 عنوان یکی از انیمیشن های کارتونی سال 2016 کشور ایالات متحده امریکا می باشد که در تاریخ 9 فوریه منتشر شد و در اختیار عموم قرار گرفت. کارگردانی انیمیشن کارتونی Care Bears Bearied Treasure 2016 بر عهده Jeff Gordon, Michael Hack, Davis Doi می باشد و نویسندگی آن را هم Aaron Vattano انجام داده است. David Lodge, Michaela Dean, Patty Mattson, Stephanie Sheh, Doug Erholtz از جمله ستارگانی هستند که در این پروژه همکاری کردند و با صدای خود شخصیت های مختلف را زنده کردند. این انیمیشن کارتونی در مدت زمان 66 دقیقه توسط استودیو LIONSGATE تهیه شده است. این انیمیشن از مجموعه انیمیشن هایی  تحت عنوان Care Bears می باشد که تا کنون تعداد زیادی از آن ها منتشر شده است. Care Bears گروهی از خرس ها با شخصیت ها و رنگ های متفاوت است که طرح اصلی این شخصیت ها در شرکت  American Greetings Corporation, LLC در سال 1981 برای استفاده در کارت های تبریک نقاشی شدند، اما بعد ها آن ها به قدری محبوب شدند که عروسک های آن ها نیز ساخته شد و در ادامه توانستند حتی وارد برنامه های تلویزیونی نیز شوند.

سایر توضیحات : در انیمیشن کارتونی Care Bears Bearied Treasure 2016 خواهیم دید پس از آن که خرس ها یک نقشه گنج پیدا می کنند، حریص می شوند و هر کدام از آن ها گنج را برای خود می خواهند. اما همین طور که آن ها با هم کار می کنند، گنج واقعی را پیدا می کنند و آن هم دوستی موجود در بین خود است. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Care Bears Bearied Treasure 2016

مشخصات انیمیشن کارتونی Care Bears Bearied Treasure 2016 :

– ژانر : انیمیشن– کارگردانان : Jeff Gordon, Michael Hack, Davis Doi – شرکت تهیه کننده : LIONSGATE– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 66 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : HDRip– فرمت فایل : AVI– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد

Care Bears Bearied Treasure 2016

لینک دانلود