تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Carnivore Land نسخه CODEX

Carnivore Land بازی در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی مستقل dwCrew ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Carnivore Land یک شوتر سه بعدی می باشد که برای ویندوز , مک و لینوکس تا به حال منتشر شده است . بازی با ژانر ترسناک کلاسیک و اکشن سریع تلفیق شده است . سلاح های بسیاری در بازی وجود دارد و در کنار آن دشمنان نیز بسیار زیاد می باشند . پس از آخر الزمان و جنگ های کلیشه ای جنگ میان انسان ها و انسان های آلوده به پایان رسیده است . بشریت اکنون در مناطق امن زندگی می کند . در حالی که مابقی مردم در مناطق و شهرهای دیگر در حال زندگی هستند . خارج از منطقه امن می تواند بسیار خطرناک بوده و منجر به کشته شدن شما شود .

سایر توضیحات : همراه با یکی از اعضای گروه شما به داخل یک شهر فرستاده می شوید که از زمان جنگ نابود شده است . وظیفه ی شما پیدا کردن یک بسته ی مرموز می باشد . ولی در ابتدا باید با گروه مقاومت روبه رو شوید که شامل مردگان متحرک و شبیه نظامی ها می باشند . برای اینکه بتوانید در مقابل انبوهی از دشمنان موفق شوید باید به سلاح های قوی مجهز شوید . گاهی بنا به دلایل ناشناخته ممکن است زامبی مرده ای را مشاهده کنید که در کنارش آیتم های خوبی افتاده است این آیتم ها شامل : سلاح , نارنجک , سپر و آیتم های دیگر باشد . سلاح خود را آماده کرده و سعی کنید جز آن دسته از شهروندان موقتی در Carnivore Land نباشید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Carnivore Land

مشخصات بازی :نام بازی : Carnivore Landپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : dwCrewمنتشر کننده : dwCrewسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Carnivore Land

لینک دانلود