تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Caromble!

Caromble! یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Crimson Owl Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . این فقط یکی دیگر از سری بازی های تخریب اشیا است , این Caromble! است . جهانی آزاد برای خرابکاری مبتنی بر فیزیک ، پازل ، انفجار ، مهارت سطح ، قدرت یو پی اس ، ضرب وشتم ، انفجار ، پازل بیشتر ، بازی سریع ، مدال superscore ، چالش های بازشدنی و برخی از شگفتی هایی که نفستان را بند می آورد . بازی از 6 فصل مختلف تشکیل شده است که مجموعا 24 مرحله را شامل شده و توانایی های شما را به چالش می کشد . البته به همین سادگی ها هم نیست و هر مرحله که پیش می روید بر سختی بازی افزوده می شود .

سایر توضیحات : در نگاه اول بازی ساده به نظر می رسد و تصور می کنید این نسخه نیز همانند بازی هایی چنین سبکی است که تا به امروز منتشر شده اما کافیست تا چند دقیقه از بازی بگذرد و آن لحظه متوجه ویژگی های این بازی خواهید شد . فیزیک تخریب مناسب , کسب مدال برای انجام ماموریت ها با سرعت هرچه بیشتر و ثبت رکورد , محیط پر زرق و برق , گیم پلی جذاب و موسیقی متن گشونواز تنها بخشی از ویژگی های بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Caromble!

 

مشخصات بازی Caromble! :

نام بازی : Caromble!پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Crimson Owl Studiosمنتشر کننده : Crimson Owl Studiosسبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Caromble!

لینک دانلود