دانلود بازی کامپیوتر CASE Animatronics نسخه PLAZA

CASE Animatronics یک بازی در سبک شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی HypeTrain Digital ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی HypeTrain Digital یک استودیوی بازی سازی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند BARRIER X و 12 is Better Than 6 را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک شبیه ساز یکی از سبک های بسیار محبوب در میان بازی بازان می باشد ، این سبک به دلیل رعایت دقیق تمام جزئیات و شبیه سازی 100% تبدیل به یکی از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان شده است . بازی هایی نظیر Goat Simulator و Euro Truck simulator کمک شایانی به پیشرفت این سبک کرده اند . بازی رایانه ای CASE Animatronics یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب سبک شبیه ساز و ترسناک خلق شده است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که تیم سازنده در این زمینه موفق عمل کرده است .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش یک مامور پلیس می باشید که درگیر حل یک پرونده بسیار مرموز و پیچیده می باشد ، شما در نقش این مامور پلیس باید با بررسی شواهد و بررسی چند باره پرونده و یافتن نکات مخفی آن پرده از هویت قاتل این پرونده بردارید . سازندگان برای جذابیت بیشتر این عنوان المان های ترس را وارد بازی کرده اند . بازی رایانه ای CASE Animatronics دارای یک اتمسفر جذاب و ترسناک می باشد ، در طول حل این پرونده سخت و طاقت فرسا اتفاقاتی رخ می دهد که شما را به این فکر می اندازید که شاید قدرت های دیگری در این پرونده دست دارند . بازی رایانه ای CASE Animatronics یکی از بازی های جذاب در سبک شبیه ساز می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر CASE Animatronics نسخه PLAZA

مشخصات بازی CASE Animatronics :

نام بازی : CASE Animatronicsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : HypeTrain Digitalمنتشر کننده : HypeTrain Digitalسبک بازی : شبیه ساز – ترسناکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

CASE Animatronics

لینک دانلود