تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند This Changes Everything 2015

This Changes Everything 2015 فیلمی مستند می باشد که توسط شرکت Klein Lewis Productions ساخته شده و آقای Avi Lewis آن را کارگردانی کرده است . نویسندگی این عنوان نیز بر عهده Naomi Klein بوده است . در مقابله با بحران های آب و هوا بهترین راه برای ساخت یک جهان بهتر چیست ؟ بیش از 211 روز فیلمبرداری در نه کشور و پنج قاره در مدت زمان 4 سال و مواجه شدن با آب و هوای مختلف این فیلم را به یکی از چالش برانگیزترین فیلمبرداری ها روبه رو کرده بود . در این فیلم مستند ما شاهد محیط های مختلف و زیبا هستیم .

This.Changes.Everything.2015.www.Download.ir

سایر توضیحات : در طول فیلم This Changes Everything 2015 آقای Kelin سعی داشته با نشان دادن ایده های هیجان انگیز خود چگونگی تغییر آب و هوا و تاثیر آن بر جوامع را نشان داده و در نهایت نتیجه گیری کند که چگونه می توان از این تغییرات برای ساخت دنیایی بهتر استفاده کرد . این مستند در تاریخ 2 اکتبر 2015 به نمایش درآمد و در هفته اول نمایش چیزی بالغ بر 12 هزار دلار فروش داشت . شما نیز می توانید این مستند زیبا را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید .

This.Changes.Everything.2015-1.www.Download.ir

مشخصات مستند سریالی This Changes Everything 2015 :

– ژانر : مستند– تاریخ انتشار : 2015– محصول کشور : آمریکا , کانادا– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : DVDRip– فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد– لینک IMDB : دارد

This Changes Everything 2015

لینک دانلود