تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Chasing Dead نسخه CODEX

Chasing Dead یک بازی در سبک ترسناک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی 2020 Venture ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی 2020 Venture  یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که سعی دارد با بازگرداندن سبک ترس به ریشه های خود این سبک قدرتند را باری دیگر احیا کرده و تبدیل به یکی از بهترین سبک های بازی های رایانه ای کند . در سال های اخیر با انتشار بازی های جدید در سبک ترسناک که بیشتر به سمت و سوی اکشن رفته اند بازی بازان علاقه خود را به این سبک از دست داده اند و شما کمتر شاهد انتشار بازی های قدرتمندی نظیر Resident Evil خواهید بود . در همین راستا تعدادی از استودیوهای بازی سازی خوش ذوق و خلاق تصمیم گرفتند باز انتشار بازی های ترسناکی مانند OUTLAST و بازی تحسین شده DEAD SPACE این سبک قدیمی و محبوب را به جایگاه اصلی خود بازگردانند . بازی رایانه ای Chasing Dead یکی از همین بازی های می باشد که با تمرکز بر روی المان های بازی های ترسناک یک تجربه ناب برای طرفداران این سبک محیا کرده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در فضایی تخیلی روایت می شود در فضایی که یک کره زمین دیگر در فضا پدیدار شده است و در این کره زمین موجودات دیگری زندگی می کنند که قدرت های ماورایی دارند . در ادامه موجودات بیگانه به سیاره انسان ها حمله می کنند و قصد نابودی تمام سیاره و انسان های روی ان را دارند . در چنین فضایی شما به عنوان قهرمان داستان وارد بازی می شوید و باید به عنوان یکی از اخرین سربازهای زمین با این موجودات مبارزه کرده و زمین را از این سرنوشت شوم نجات دهید . یکی از نکات جالب این بازی ترکیب سبک ترسناک با سبک شوتر می باشد ترکیبی که مانند ان در بازی تحسین شده FEAR مشاهده شده است و استودیوی سازنده به خوبی توانسته است این ترکیب را در بازی خود پیاده سازی کند . بازی اکشن Chasing Dead یک بازی جذاب و دیدنی در سبک ترسناک می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Chasing Dead نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Chasing Deadپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : 2020 Ventureمنتشر کننده : 2020 Ventureسبک بازی : شبیه ساز , استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Chasing Dead

لینک دانلود