تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن Chhota Bheem Himalayan Adventure

Chhota Bheem Himalayan Adventure یکی از جدیدترین انیمیشن های ساخته شده توسط کشور هند می باشد که به تازگی منتشر شده است. داستان انیمیشن Chhota Bheem Himalayan Adventure در رابطه با ماجراجویی های شخصیت اصلی داستان یعنی Chhota Bheem می باشد. Chhota Bheem و دوستش به منطقه Manali مسافرت می کنند تا زمستان برفی خود را با تفریح در آنجا بگذرانند، اما وقتی به آنجا می رسند چیزی ناراحت کننده را مشاهده می کنند ساکنان آن منطقه توسط یک گروه از دزدان و راهزنان به نام Hidimbak تحت فشار و آزار و اذیت هستند. رییس این گروه انسانی بسیار جاه طلب و جنگجویی بسیار قهار است که آرزوی حکمرانی بر تمام دنیا را در سر می پروراند. Bheem و دوستش از آنجا که آموزش های لازم برای اسکی بازی از پدرانشان آموختند از این سلاح برای مقابله با گروه Hidimbak استفاده می کنند. آیا Bheem و دوستش قادر خواهند بود تا جلوی این فرد ظالم بایستند و همه را از دست او نجات دهند؟

انیمیشن Chhota Bheem Himalayan Adventure یک انیمیشن 90 دقیقه ای است که در طول این 90 دقیقه شما را به هیجان وامیدارد. ممکن است که در مقایسه با انیمیشن های ساخته کمپانی های بزرگ انیمیشن سازی همچون Pixar مانند انیمیشن های Inside Out و The Good Dinosaur این انیمیشن قابل قیاس نباشد، اما این انیمیشن در بساری از جهات موفق بوده است. با بهره گیری از یک داستان کاملا هندی و جذاب در رابطه کودکانی که در هند رشد یافته اند و شیرین کاری های Bheem توانسته ارتباط خوبی با مخاطبان وکودکان برقرار کند.

Chhota Bheem Himalayan Adventure

مشخصات دیگر انیمیشن Chhota Bheem Himalayan Adventure :– ژانر : انیمیشن – ماجراجویی– کارگردان : Rusauro B. Adorable– شرکت سازنده : Green Gold Pictures– محصول کشور : هند– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 1 ساعت و 37 دقیقه– زبان پخش : Hindi– کیفیت نمایش : cam– فرمت فایل : AVI– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB

Chhota Bheem Himalayan Adventure 2016

لینک دانلود