تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم سینمایی Chosen 2016

Chosen 2016 فیلم سینمایی در ژانر درام , جنگ می باشد که توسط استودیوی Sterling Pictures Ltd ساخته شده است . فضای فیلم در زمان جنگ جهانی دوم می باشد . بسیاری فیلم با مضمون جنگ جهانی دوم تا به حال ساخته شده که هرکدام نقاط ضعف و قوت خود را داشتند . در این فیلم شما وکیل جوانی را مشاهده می کنید که تحت تاثیر وقایعی خاص روبه روی نازی ها قرار گرفته و باید با آنها مبارزه کند . او در این مسیر معشوقه ی خود را از دست می دهد و اوضاع از آن چیزی که به نظر می آمد بدتر شد . در این مسیر Sonson که کارکتر اصلی می باشد که سختی های متفاوتی را تجربه می کند . این فیلم درام که توسط منتقدین مختلفی مورد نقد قرار گرفته توانسته نمرات زیادی را کسب کند .

دانلود فیلم سینمایی Chosen 2016

سایر توضیحات : فیلم درام Chosen 2016 که توسط Jasmin Dizdar کارگردانی شده است و Gabriel De Mercur آن را نویسندگی کرده است . این فیلم که محصول سال 2016 می باشد توسط کشور انگلیس ساخته شده و محل فیلم برداری آن بخارست مجارستان بوده است . همواره فیلم هایی که در ژانر جنگ جهانی دوم ساخته می شود فیلم هایی است که اتموسفر متفاوتی دارند و بر روی یک هدف خاص تمرکز دارد . هزینه ی ساخت این فیلم تا حدودی معقول و استانداردی بوده است .

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود فیلم سینمایی Chosen 2016

مشخصات فیلم Chosen 2016 :

– ژانر : جنگ – درام– کارگردان : Jasmin Dizdar– شرکت سازنده : Sterling Pictures Ltd– محصول کشور : انگلیس– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 100 دقیقه_ مدت زمان سانسور شده : 1 دقیقه 29 ثانیه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش :  720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Chosen 2016

لینک دانلود