تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی CINEMA 4D R17 Essential Training

CINEMA 4D R17 Essential Training فیلمی آموزشی بسیار مفید و کاربردی است که توسط شرکت Lynda و تدریس Craig Whitaker تهیه شده است. Craig Whitaker ابتدا کار خود را در اپل آغاز کرد و برای مشتریانی همچون پپسی کار انجام داده. در دوره آموزشی CINEMA 4D R17 Essential Training شما به سرعت کار با CINEMA 4D R17 را فرا خواهید گرفت، از مدل سازی نوار باریک و چندضلعی تا روشنایی، رندرینگ و سایه زنی. این دوره آموزشی CINEMA 4D سرعت شما را بالا می برد و شما می توانید نحوه کار با گرافیک های سه بعدی و انیمیشن ها را به سهولت یادبگیرید، همچنین حاوی فایل های تمرینی بسیار عالی است که روند یادگیری را کامل می کنند.

سایر توضیحات : دوره آموزشی CINEMA 4D R17 Essential Training مدرس Craig Whitaker ابتدا مروری کلی بر قابلیت های CINEMA 4D R17 در 8 گام دارد، مابقی این دوره آموزشی به یادگیری مدل سازی نوار باریک، مدل سازی چند ضلعی، deformers، مواد و shader، روشنایی، جعبه ابزار MoGraph، انیمیشن، و رندر تقسیم می شود. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

CINEMA 4D R17 Essential Training

سر فصل های دوره آموزشی CINEMA 4D R17 Essential Training :مقدمهتفاوت های بین R17 و R16– شروع (شروع سریع)– مدل سازی نوار باریک– مدل سازی چند ضلعی– deformers– مواد و shader– استفاده از روشنایی– استفاده از MoGraph– انیمیشن– رندرینگ– ترکیب در After Effects– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی CINEMA 4D R17 Essential Training :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Craig Whitaker– مدت زمان آموزش : 6 ساعت و 23 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

CINEMA 4D R17 Essential Training

لینک دانلود