تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Cisco ASA FirePower Video Bundle

فیلم آموزشی Cisco ASA FirePower Video Bundle یک دوره آموزشی کامل و جامع است که برای Cisco ASA FirePower تهیه شده است. فیلم آموزشی Cisco ASA FirePower Video Bundle توسط شرکت Lab Minutes آماده شده است و در این پست برای شما در نظر گرفته شده است. این دوره آموزشی با دارا بودن نزدیک به 10 ساعت ویدیوی آموزشی شما را برای استفاده بهتر و کامل تر با Cisco آشنا می کند و به سرعت قادر خواهید بود دانش و توانایی های خود را بهبود ببخشید.

سایر توضیحات : در ویدیو های ابتدایی دوره آموزشی Cisco ASA FirePower Video Bundle به طور خاص بر روی این موضوع تمرکز می شود تا اطمینان داشته باشید که تنظیمات سیستم شما به طور صحیح اعمال شده اند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Cisco ASA FirePower Video Bundle

سر فصل های دوره آموزشی Cisco ASA FirePower Video Bundle :– نصب سرویس– نصب سیستم FireSight– پیکربندی پایه ای FireSight– مدیریت دستگاه و نصب لایسنس– به روز رسانی نرم افزار– مروری بر رابط کاربری FireSight Web– جست و جوی شبکه ( میزبان و برنامه )– جست و جوی شبکه ( کاربر به همراه نماینده کاربرAD )– اشیا و کنترل دسترسی– اطلاعات امنیتی– فیلتر کردن برنامه ها– نرم افزار سفارشی آشکارساز– URL و فیلتر کردن دسته بندی وب– فیلتر کردن نوع فایل– تشخیص نرم افزارهای مخرب– اصول IPS– IPS پیشرفته– دستور شخصی IPS– قبول اجرا با Whitelist– ارتباط حوادث و اصلاح کردن آن ها– تأیید هویت کاربر خارجی– پشتیبان گیری و بازیابی مشخصات فیلم آموزشی Cisco ASA FirePower Video Bundle :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lab Minutes– مدت زمان آموزش : 9 ساعت و 45 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080*1920– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Cisco ASA FirePower Video Bundle

لینک دانلود