دانلود بازی کامپیوتر Cities Skylines Snowfall نسخه CODEX

Cities Skylines Snowfall یک شبیه ساز استراتژیک می باشد که توسط استودیوی صاحب نام Colossal Order Ltd ساخته شده است . این استودیو که تاکنون موفق به ساخت تعداد زیادی از بازی های شبیه ساز شهری مانند :  شده است در مدت کوتاهی به یکی از استودیوهای محبوب بازی سازی در میان طرفداران سبک شبیه ساز شده است . در سال های گذشته با انتشار عناوینی چون شبیه ساز بز و همچنین شبیه ساز سنگ این سبک بازی های شبیه ساز تبدیل به محبوب ترین عناوین موجود در بازار شده اند . بازی Cities Skylines Snowfall در سال 2016 توسط کمپانی Paradox Interactive برای سیستم عامل ویندوز شرکت مایکروسافت منتشر شده است و در زمان انتشار موفق به دریافت نظر مثبت اکثر منتقدین و کاربران شبکه استیم شد . در این نسخه از این بازی پرطرفدار بازی بازان با استفاده از سیستم آب و هوای داینامیک بازی موفق شده اند که آب و هوای شهر شما را طوری طراحی کنند که با چرخه روز و شب شما شاهد تغییرات زیادی در وضعیت جوی شهر خود باشید که این امر خود به هرچه بیشتر جذاب شدن این شبیه ساز کمک کرده است .

سایرتوضیحات : در این نسخه شهر شما پوشیده از برف می باشد و شما با مشکلاتی که در هوای سرد زمستانی گریبان گیر افراد موجود در شهر ما می باشد روبرو هستید شما باید سیستم گرمایشی مناسبی برای افراد ساکن در شهر خود ایجاد کنید و در همین حین وضعیت عبور و مرور را نیز برای افراد به طور مناسب محیا کنید بطوری که تصادف و ترافیکی در شهر شما ایجاد نشود تا ساکنین شهر شما بتوانند با  آرامش زندگی کنند . در این بازی شبیه ساز سازندگان با وارد کردن المان های بازی های استراتژیک سعی داشته اند تا روح جدیدی به بازی های شبیه ساز وارد کنند و با توجه به نمرات بالای این بازی این مکانیزم موفق عمل کرده است . بازی شبیه ساز Cities Skylines Snowfall یکی از جذاب ترین بازی های شبیه ساز شهری در سال 2016 می باشد .

دانلود انیمیشن کارتونی Cities Skylines Snowfall نسخه CODEX

 مشخصات بازی :نام بازی : Monumentalپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Colossal Order Ltdمنتشر کننده : Paradox Interactiveسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam

Cities Skylines Snowfall

لینک دانلود