تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند سریالی City In The Sky

City In The Sky یک مستند سریالی است که به تازگی توسط شبکه BBC به نمایش در آمده است. قسمت اول مستند سریالی City In The Sky در تاریخ 5 ژوئن 2016 به نمایش در آمد و از ستارگانی که در آن نقش آفرینی می کنند می توانیم به Dallas Campbell, Hannah Fry اشاره کنیم. در هر لحظه هزاران نفر به وسیه حمل و نقل هوایی در سراسر این کره خاکی در حال جابه جا شدن هستند و در واقع می توانیم آن ها را همانند یک شهر در آسمان فرض کنیم. شهری که وسعت نه تنها به اندازه کشور ها نیست، بلکه به اندازه قاره ها وسعت دارد و در هر روز نزدیک 100000 پرواز صورت می گیرد که باعث می شود تمام نقاط زمین به هم وصل شوند.

سایر توضیحات : در سریال City In The Sky مجری و گوینده دانشمند Dallas Campbell و ریاضی دان دکتر Hannah Fry به تمامی نقاط زمین سفر می کنند تا شبکه های جهانی مخفی و آمایش های پیچیده ای که با عث می شود تمامی این موراد ممکن شود را آشکار کنند و همچنین مهندسان زبده و تکنولوژی هایی که باعث می شود تا این شهر همیشه در هوا قرار دادشته باشد را کشف می کنند. پیش بینی ها نشان می دهد که جمغیت این شهر در دو دهه آینده دو برابر خواهد شد. در بزرگ ترین، شلوغ ترین، سرد ترین و دور افتاده ترین فرودگاه های دنیا، آن ها افرادی را ملاقات می کنند که باعث می شوند تا تمامی این سفر ها بدون هیچ مشکلی انجام شوند. در صورتی که قادر به دانلود این مستند سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

City In The Sky

 

مشخصات مستند سریالی City In The Sky :

– ژانر : مستند– شبکه منتشر کننده : BBC– تاریخ انتشار قسمت اول : ژوئن 2016 – محصول کشور : انگلستان– تعداد فصل : 1– تعداد قسمت ها : 3– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : HDTV & 720p HDTV– فرمت فایل : MP4– زیر نویس فارسی : ندارد زیرنویس انگلیسی : کیفیت 720p HDTV دارد– لینک IMDB  

City In The Sky

لینک دانلود