تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر City of Edges – PC نسخه DARKSiDERS

City of Edges، این بازی یک بازی فکری جذاب است که با درگیر کردن ذهن و طلب کردن عکس العمل بالای مخاطب، وی را ساعت ها درگیر حوادث و هیجانات خود می کند. در این بازی شما یک موجود منحصر به فرد و خاص هستید. داستان این بازی به این صورت است که شما یک موجود توپی ساهته شده از گرد و غبار و گل ها هستید و باید سعی کنید تا از یک شهر پر از لبه های تیز به سلامت عبور کرده و به مقصر برسید. با هر بار برخورد به این لبه ها شما نابود می شوید و بازی را از سر می گیرید. با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف شما قوی تر شده و می توانید موانع را سریعتر و راحتتر پشت سر بگذارید. همچنین می توانید با توانایی هایی که بدست می آورید این موانع را با امنیت بالا پشت سر بگذارید. اما این را نیز باید در نظر داشته باشید که موانع موجود مرحله به مرحله سختتر شده و راه ها باریکتر می شود. بنابراین باید دقت بالایی داشته باشید. این بازی ممکن است بصورت کامل از 50-60 دقیقه به طول بیانجامد ولی با گیم پلی جذاب این بازی شما اصلا متوجه گذر زمان نخواهید بود.

City.of.Edges.center عکس سنتر

مشخصات بازی City of Edges:نام بازی : City of Edgesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

City of Edges - PC

you are special. You are unique. But what does it mean?” City of Edges is a walking simulator that tells the story of a misfit: you, made of “roundness”, in a city full of sharp and broken edges. In this 30-60 minute game, you will wander across this unfriendly place in search of answers and, eventually, others that are also unique in their own way.. Take your time and explore this world. Live the metaphor, feel the sound, and be unique.

لینک دانلود