تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر City Of Jade: Imperial Frontier – PC نسخه SiMPLEX

City Of Jade: Imperial Frontier، این بازی یکی از بازی های بسیار زیبا در سبک استراتژیک می باشد. در این بازی شما نقش یک فردی را دارید که وظیفه آبادی شهرهای مختلف را از طرف امپراطور بر عهده گرفته اید. امپراتور انتظارات زیادی از شما دارد، زیرا شما یک کنفوسیوس واقعی هستید. در این بازی بودجه های مختلفی با سطوح متفاوت در اختیار شما قرا می گیرد که شما باید با استفاده بهینه از آن بتوانید شهرها را آباد نموده و مسکن و شغل و مواد غذایی را برای ساکنان آن شهرها فراهم نمایید. در این میان شما با استفاده از مراکزی که در این شهرها بنا می شود نیز می توانید پول خوبی بدست بیاورید و با استفاده از آنها خانه ها را بزرگتر نموده و یا مراکز تجاری مختلفی را بنیان گذاری کنید. اعلیحضرت امیدوار است که شما بتوانید روستایی کوچک را به یک شهر موفق و قدرتمند تبدیل کنید. در این بازی همه چیز به هوش و ذکاوت و مدیریت منابع شما بستگی دارد.

City.Of.Jade.center عکس سنتر

مشخصات بازی City Of Jade: Imperial Frontier:نام بازی : City Of Jade: Imperial Frontierپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

City Of Jade: Imperial Frontier - PC

The Emperor has great expectations of you, for you are a true Confucian. And know the path of the settlement entrusted to you. It’s hard to be a governor, and to be one in the medieval China is even harder! You have not only to develop the city, but also to make sure. That it follows its unique way Dao of the city. You were assign to manage a small settlement on the border of the Heavenly Empire. His Majesty hopes that you will be able to turn this small village into a prosperous and powerful city. And it’ll become a stronghold on the border.

لینک دانلود