تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمشن سریالی Clifford The Big Red Dog

Clifford The Big Red Dog یک انیمیشن سریالی مخصوص کودکان می باشد که بر اساس سری کتاب های محبوب کودکان به همین نام نوشته Norman Bridwell ساخته شده است. این انیمیشن سریالی در 2 فصل و در سال های 2000 تا 2003 توسط کشور های ایالات متحده امریکا و به تهیه کنندگی Scholastic Studios ساخته شده و در شبکه PBS Kids به نمایش در آمد سپس در کشور انگلستان با صدا پیشگی و دوبله با لهجه انگلیسی نمایش دهد شد. کارگردانی انیمیشن سریالی Clifford The Big Red Dog در این دو فصل بر عهده John Over می باشد و هر قسمت آن نیز چیزی در حدود 30 دقیقه می باشد. این انیمیشن سریالی در ایالات متحده امریکا توسط شبکه PBS و در انگلستان توسط شبکه  Entertainment Rights نمایش داده شده است.

سایر توضیحات : انیمیشن سریالی Clifford The Big Red Dog در رابطه با داستان و حوادث Clifford و دوستان او Cleo و T-Bone می باشد. داستان های دیگر این مجموعه بیشتر تمرکز خود را بر روی صاحب این سگ یعنی Emily Elizabeth و دوستانش قرار داده است. بازیگر کهنه کار John Ritter برنده یک جایزه گلدن گلوب و 5 جایزه دیگر به جای شخصیت اصلی Clifford در تمامی قسمت ها صحبت می کند. از دیگر هنرمندان این سریال می توان به Grey Griffin ، Cree Summer ، Kel Mitchell اشاره کرد. این انیمیشن سریالی توانسته برنده یک جایزه بین المللی شده و توانسته نامزد دریافت 15 جایزه بین المللی دیگر شود. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Clifford The Big Red Dog

سایر مشخصات انیمیشن سریالی Clifford The Big Red Dog :– کارگردان : John Over– تاریخ نمایش قسمت اول : 4 سپتامبر 2000– وضعیت پخش : به اتمام رسیدهتعداد فصل ها : 2– تعداد قسمت ها : 65– زبان فیلم :  انگلیسی– کیفیت تصویر : 480p– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد– پیوند : IMDB 

Clifford The Big Red Dog

لینک دانلود