دانلود بازی کامپیوتر Clive Barkers Jericho

Clive Barkers Jericho یک بازی در سبک اکشن ترسناک می باشد که در سال 2007 توسط استودیوی بازی سازی MercurySteam ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، استودیوی بازی سازی MercurySteam یکی از استودیوهای بازی سازی قدرتمند می باشد که سابقه ساخت بازی های موفقی چون Castlevania: Lords of Shadow و Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate را در کارنامه هنری خود داشته است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در سبک خود بوده اند و استودیوی بازی سازی MercurySteam برای ساخت این بازی ها موفق به دریافت جوایز بسیاری شده است ، بازی اکشن و ترسناک Clive Barkers Jericho یک عنوان کاملا خاص در سبک ترسناک می باشد که سازندگان در مراحل ساخت آن سعی داشته اند به تمامی بخش های بازی های ترسناک توجه کنند . داستان این بازی توسط Clive Barker نوشته شده است که این شخص یکی از بزرگترین فیلم نامه نویسنان سبک ترسناک می باشد . یکی از نکات مثبت این بازی اتمسفر گیرای ان می باشد سازندگان برای اینکه بخش اکشن این بازی باعث از بین رفتن استرس و تنش در بین بازی بازان نشود سعی کردند که یک اتمسفر گیرا و بسیار مخوف برای این بازی طراحی کنند که با توجه به موفقیت های این بازی می توان گفت که آنها در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند .

سایر توضیحات : شما در ابتدای این بازی کنترل سرهنگ راس را بر عهده دارید اما پس از اتفاقات اولیه این بازی و وارد شدن به بخش اصلی بازی می توانید کنترل تمام 7 نفر افراد گروه خود را بر عهده بگیرید ، هر کدام از این افراد دارای یک قدرت خاص می باشند که این قدرت ها و سلاح ها در مواقع دشوار بازی به کمک شما می آیند و شما در هر لحظه از بازی باید با انتخاب صحیح کارکتر آن ماموریت را به پایان برسانید . یکی از نکات جالب این بازی جدا از گرافیک هنری و داستان درگیر کننده آن همین سیستم کنترل هم تیمی های خودتان می باشد ، وارد کردن این گزینه در بازی باعث شده است که شما در هر لحظه از بازی با تغییر کارکتر خود یک تجربه کاملا متفاوت از گیم پلی بازی داشته باشید که این امر خود به راحتی توانسته است این بازی را یکی از منحصر به فرد ترین بازی ها در سبک ترسناک تبدیل کند . بازی ترسناک Clive Barkers Jericho یکی از بازی های بسیار زیبا و درگیر کننده در سبک ترسناک می باشد .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Clive Barkers Jericho

مشخصات بازی :نام بازی : Clive Barkers Jerichoپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : MercurySteamمنتشر کننده : Codemastersسبک بازی : اکشننوع فایل : EXEلینک مرتبط : WIKIPEDIA– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Clive Barkers Jericho

لینک دانلود