تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Cloth Simulations For Motion Graphics In CINEMA 4D

دوره آموزشی Cloth Simulations For Motion Graphics In CINEMA 4D یکی از فیلم های آموزشی می باشد که وظیفه تدریس آن نیز بر عهده Alan Demafiles می باشد. شبیه سازی یک پارچه سه بعدی انعطاف پذیر و پویا یکی از معمول ترین سفارش هایی است که در موشن گرافیک های مدرن داده می شود. شبیه سازی های پارچه واقعی که بتواند در برابر نیرو های مختلف مثل باد و جاذبه عکس العمل نشان دهد می تواند مهارت ها و دانش های شما را یک سطح بالاتر ببرد. خوش بختانه سیستم پارچه در CINEMA 4D ابزار ساده ای همچون پرچم ها، بنر ها و شبیه سازی های دیگر پارچه ها را در موشن گرافیک ها و انیمیشن ها در اختیار شما قرار می دهد که دوره آموزشی Cloth Simulations For Motion Graphics In CINEMA 4D این ابزار را به شما معرفی می کند و طریقه استفاده صحیح از آن ها را به شما آموزش می دهد.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Cloth Simulations For Motion Graphics In CINEMA 4D یک برنامه آموزشی پروژه محور است که سه پروژه از ابتدا تا انتها را دنبال می کند : یک پرچم متحرک که در باد می وزد، باز و بسته شدن پرده های تئاترو یک پارچه که یک لوگو بر روی آن قرار دارد. این پروه ها به گونه ای طراحی شدند و آموزش داده می شوند که هر هنرمندی می تواند آن ها را به راحتی از طریق ویدیو های آموزشی و فایل های تمرینی آن ها را به خوبی یاد بگیرید و در آیند نیز برای پروژه های بعدی خود از آن ها استفاده کنند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Cloth Simulations For Motion Graphics In CINEMA 4D

سر فصل های دوره آموزشی Cloth Simulations For Motion Graphics In CINEMA 4D :

– مقدمه– مفاهیم اصلی – ساخت یک پرچم– ساخت پرده های تئاتر-ساخت پارچه های زیبا– نتیجه گیری

مشخصات فیلم آموزشی Cloth Simulations For Motion Graphics In CINEMA 4D :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Alan Demafiles – مدت زمان آموزش : 4 ساعت و 1 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Cloth Simulations For Motion Graphics In CINEMA 4D

لینک دانلود