تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Clumsy Ninja 1.22.1 برای اندروید و آیفون

Clumsy Ninja یکی از بازی های بسیار زیبا و پرطرفدار در سبک بازی های اکشن و آرکید می باشد که توسط کمپانی بازی سازی NaturalMotion برای گوشی های اندروید و آیفون بصورت کاملا رایگان عرضه شده است . این بازی همکنون در مارکت های اپ استور و پلی استور با امتیاز 4.3 از 5.0 قرار گرفته شده و جزء یکی از بازی های برتر این مارکت ها شناخته شده است . امروزه بیش از 50 میلیون کاربر در سراسر جهان بازی Clumsy Ninja را دریافت کرده اند . هدف از این بازی قدرتمند و نیرومند کردن یک نینجای دست و پا چلفتی به یک نینجای جنگجو می باشد و شما باید تمامی تلاش خود را در این راه بکنید و با او به دوستی و تعامل برسید .

در بازی Clumsy Ninja یک نینجای بسیار خوشحال و با نمک در اختیارتان قرار می گیرد و شما قادرید او را پرتاب کنید, غلغلک دهید و یا هر بلایی که بخواهید بر سر آن بیاورید و از تمامی واکنش ها و هوش بسیار بالای آن حیرت زده شوید . در این بازی بیش از 70 اقلام منحصر به فرد در دسترس شما قرار دارد تا از بازی به خوبی لذت ببرید و با کسب امتیاز نینجای خود را سفارشی کنید . بازی نینجا دست و پا چلفتی با گرافیک بسیار بالا و محیط سه بعدی به همراه صداگذاری بی نظیر طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های اندروید 2.3.3 به بالا و آی او اس 5.1.1 به بالا می باشد . امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های بازی Clumsy Ninja را در اختیارتان قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجه همه قرار بگیرد .

ویژگی های بازی Clumsy Ninja :

– محیط بازی سه بعدی

– گرافیک و صداگذاری بی نظیر

– دارای بیش از 70 اقلام منحصر به فرد

– قابلیت سفارشی کردن نینجا

– سفر به مکان های جدید

– قابل استفاده در تمامی گوشی های اندروید, آیفون, آیپد و آیپاد لمسی

– پشتیبانی از اندروید 2.3.3 به بالا و آی او اس 5.1.1 به بالا

Meet Clumsy Ninja, the most hapless ninja ever to grace a touchscreen!Train him, throw him, tickle him, and even tie balloons to him. Everything you do will make Clumsy Ninja more skillful, and help him find his missing friend Kira.Clumsy Ninja is the next generation of interactive characters! He can sense, feel, move, and react uniquely every time. Prepare to be amazed…oh, and please take good care of him!BELT UP.Train your ninja to learn new tricks and super-special Ninja Moves! Impress his Sensei and earn new Ninja Belts on your way to find Kira, or just have fun with over 70 unique interactive items, including trampolines, punch bags, ball guns, a chicken and… a squirrel!ADVENTURE TIME.You and your ninja will travel to new locations, play new games, meet new characters, complete quests and unlock fun new items to play with. How many will you discover?

  

شما از این پس می توانید بازی های اندروید و آیفون مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Clumsy Ninja

لینک دانلود