تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Combat Core نسخه PLAZA

Combat Core یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی MABManZ  طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Combat Core یکی از بازی های مبارزه ای در محیطی 3بعدی و رنگارنگ است که ترکیبی از زیبایی شناسی مدرن و سایبرپانک مربوط به اینده را به ارمغان می آورد . مبارزان از سرتاسر کهکشان فراخوانده شده اند تا در لیگ قهرمانی Combat Core شرکت کنند . مکانیک مبارزات بر سرعت ، استراتژی و استفاده از انواع سلاح ها متمرکز شده است . در این بازی می توانید علاوه بر بخش تکنفره که هوش مصنوعی بازی توانایی های شما را به چالش می کشد ، بازی را به همراه سایر دوستانتان در بخش مولتی پلیر انجام دهید .

سایر توضیحات : وجود شخصیت های مختلف با ویژگی و توانایی های مخصوص به خود ، تخریب محیط بر اسا فیزیک ، وجود انواع سلاح ها از جمله نارنجک انداز و شمشیرهای لیزری ، ویرایشگر شخصیت و امکان سفارشی سازی ، وجود مهارت های مختلف . امکان بهبود بخشیدن آنها و پشتیبانی از عینک های واقعیت مجازی یا VR تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Combat Core Alpha 14

 

مشخصات بازی Combat Core :

نام بازی : Combat Core پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : MABManZ منتشر کننده : MABManZ سبک بازی : اکشن نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM

Combat Core

Combat Core is a 3D arena fighting game sporting a colorful mix of modern aesthetics and futuristic cyberpunk. Fighters from across the galaxy have gathered to compete in the Combat Core League!

The fighting mechanics focus on fast-paced combat, strategic use of your environment, and weapons in the arena. Fight against challenging AI or your friends, online or offline!

Key features include:

- High-Powered Combat from 1v1 to 4 player battle royale or team modes
-Physics-based environment destruction and interactive ragdolls
-Original Characters with fun, unique movesets and strengths
-Combat Cores can boost fighter stats and grant special attacks to fit your play style!
-Local Multiplayer + Online Multiplayer using Exit Game's Photon Networking Framework
-Interactive Arenas with a variety of mechanics and hazards
-Weapon Pickups ranging from lazer swords to energy grenade launchers, with multiple attacks and uses
-Full Character Editor to create custom fighters with different gear, stats, and skills
-Oculus Rift/OpenVR Support - The first fighting game with native VR support!

لینک دانلود