دانلود فیلم آموزشی Complete Beginners Guide To Photoshop Text Effects

Complete Beginners Guide To Photoshop Text Effects یک فیلم آموزشی بسیار سریع و راحت برای تمام کسانی است که قصد دارند تا استفاده از نرم افزار بسیار محبوب و کاربردی فتوشاپ را یاد بگیرند به ویژه بخش مربوط به افکت های متنی که می توانند از آن ها استفاده کنند. دوره آموزشی Complete Beginners Guide To Photoshop Text Effects توسط شرکت Udemy و همچنین تدریس و آموزش این دوره نیز بر عهده Kory Pearman, Zaoui Abdelillah است که به شما ابزار های ضروری و همچنین دانش مورد نیاز برای طراحی و ساخت یک متن گرافیکی زیبا و پاراگراف هایی با طرح های متنوع را به شما آموزش می دهد.

سایر توضیحات : پس از گذراندن دوره آموزشی Complete Beginners Guide To Photoshop Text Effects شما نحوه استفاده از افکت های متنی در فتوشاپ را به خوبی و اصولی یاد گرفته اید و از این پس می توانید از این مهارت خود به راحتی کسب در آمد کنید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Complete Beginners Guide To Photoshop Text Effects

ملزومات یادگیری دوره آموزشی Complete Beginners Guide To Photoshop Text Effects :

– یک نسخه از نرم افزار فتوشاپ

چه چیزی از دوره آموزشی Complete Beginners Guide To Photoshop Text Effects کسب می کنید :

– بالای 21 درس و 2 ساعت محتوا– کار کردن با راحتی متن ها– ساخت و ایجاد تیپ های مختلف– ساخت پاراگراف های مختلف برای بنر ها و … 

مخاطبان هدف دوره آموزشی Complete Beginners Guide To Photoshop Text Effects :

– کسانی که می خواهند به تازگی با فتوشاپ کار کنند– طراحانی که می خواهند دنش قبلی خود را کامل تر کنند و تازه قصد یادگیری آن را دارند. 

سرفصل های دوره آموزشی Complete Beginners Guide To Photoshop Text Effects :

– شروع– اصول تایپ کردن– سرفصل های ویژه– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی Complete Beginners Guide To Photoshop Text Effects :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : Kory Pearman, Zaoui Abdelillah– مدت زمان آموزش : 2 ساعت– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080 * 1920– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Complete Beginners Guide To Photoshop Text Effects

لینک دانلود