تبلیغات
تبلیغات

دانلود کاملترین فیلم آموزشی جاوا – Complete Java Masterclass

در حال حاضر دوره های بسیار زیادی برای توضیح و آموزش جاوا در کلاس های مختلف حضوری و آنلاین وجود دارند. این کلاس ها هر کدام با اساتید مختلفی اقدام به تدریس این زبان بسیار پر کاربرد می کنند. هر استادی روشی مخصوص دارد و هر کدام سعی دارند تا بیشترین آگاهی را به دانشجوی خود بدهند. اما باید واقعیت را مد نظر داشت و به این مسئله فکر کرد که چطور می توان با 10 ساعت به تمام مفاهیم جاوا تسلط پیدا کرد؟ این سوالی است که بسیاری از دانشجویان از خود نمی پرسند و با دید بسیار اندک و کم به سمت یادگیری این زبان می روند. پس از گذراندن وقت بسیار زیاد و پایان این دوره های نیز با سوالات بسیار زیاد دوره را ترک می کنند و هیچ وقت هم به تولید نرم افزار های بسیار خوب دست نمی زنند. ای نمسئله همواره در ذهن این افراد باقی می ماند که ما به سمت یادگیری جاوا رفتیم و هرکدام نیز با بهانه های مختلف به شانه خالی کردن از بار این مسئولیت می پردازند. اما دوره آموزشی Complete Java Masterclass همانطور که از نام آن پیداست سعی دارد تا بهترین روش آموزش زبان برنامه نویسی جاوا را به شما ارائه کند و در این راه تمام نکات ریز و درشت جاوا را به شما خواهد آموخت. مباحثی نظیر برنامه نویسی شی گرا یا چند ریختی ها از بحث های بسیار مهم زبان های برنامه نویسی سطح بالا هستند و آموزش این مفاهیم نیاز به تسلط کافی مدرس به این مفاهیم دارد.

سایر توضیحات: دوره آموزشی Complete Java Masterclass یک دوره آموزشی بسیار کامل برای آموزش زبان برنامه نویسی جاوا است که بیش از 22 فصل را در بیش از 66 ساعت به شما خواهد آموخت. در این دوره شما به عنوان یک تازه کار در نظر گرفته خواهید شد ولی پس از پایان این دوره می توانید روی تمام توانایی های خود حساب کنید و از این مفاهیم در تولید برنامه های بسیار با کیفیت بهره بگیرید. دوره آموزشی Complete Java Masterclass توسط شرکت Udemy عرضه شده است و توسط Tim Buchalka تدریس می شود. لازم به ذکر است که این شخص حدودا 30 سال در عرصه برنامه نویسی و تدریس آن فعالیت دارد.

Complete Java Masterclass

مشخصات فیلم آموزشی Complete Java Masterclass :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : Tim Buchalka– پروژه تمرینی : ندارد– مدت زمان آموزش : 66 ساعت و 9 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : نداردسرفصل های فیلم آموزشی Complete Java Masterclass :– مقدمه– تجهیز محیط کار– اولین قدم– متغیرها – انواع داده و عملگرها– عبارات و بلوک های کد در جاوا– کنترل جریان– برنامه نویسی شی گرا 1– برنامه نویسی شی گرا 2– آرایه ها و لیست ها– کلاس های Abstract و Interfaceها– و …

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Complete Java Masterclass

لینک دانلود