تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی The Complete MODO To ZBrush Workflow

The Complete MODO To ZBrush Workflow یک فیلم آموزشی جذاب و دیدنی می باشد که نحوه استفاده از MODO و ZBrush را به شما آموزش می دهد. این دوره آموزشی توسط شرکت FlippedNormals به همراه تدریس Henning Sanden و Morten Jaeger تهیه شده است و شما به کمک فایل های تمرینی بسیار جامع و کاربردی آن می توانید در طراحی و ساخت شخصیت های سه بعدی مهارت لازم را کسب کنید. MODO و ZBrush دو ابزار بسیار قدرتمند هستند که انبار مهمی از اطلاعات برای هنرمندان می باشد.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی The Complete MODO To ZBrush Workflow استاندارد و مفید طراحی های سه بعدی یک نگاه دقیق نه تنها به این نکته که چگونه می توان دو برنامه را با هم اجرا کرد،  بلکه یک نگاه و هنر ثابت شده همراه با یک روند کاری حرفه ای برای ساخت مفاهیم زیبا و به یاد ماندنی نیز خواهیم داشت. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

The Complete MODO To ZBrush Workflow

نرم افزار های مورد نیاز دوره آموزشی The Complete MODO To ZBrush Workflow :

– MODO 902

– ZBrush 4R7 P3

– Photoshop CS6

– NUKE 9

سرفصل های دوره آموزشی The Complete MODO To ZBrush Workflow :

– مقدمه– مدل سازی سریعتر در MODO– آماده سازی مش های پایه ای در MODO– شخصی سازی ZBrush– تنظیم پروژه ZBrush– مرحله 1 ساخت شخصیت– Retopo خودکار در ZBrush– Retopo مقدماتی در ZBrush– Retopo در MODO– بازسازی جزییات در ZBrush– مرحله 2 ساخت شخصیت– اشعه ها در MODO– کار با لایه ها در ZBrush– مدل سازی با سرعت بالا– نقاشی چندگانه در ZBrush– Specular Roughness– جایگزینی چیست؟– تغییر جلوه های ویژه گرافیکی– استخراج Polypaint و AO– افزایش نقشه ها با NUKE– حالت صورت– خارج کردن مش ها و نقشه ها از Zbrush– UDIM Tiled EXRs– تنظیم MODO برای رندرینگ– روشنایی در MODO– به سمت فتوشاپ مشخصات فیلم آموزشی The Complete MODO To ZBrush Workflow :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : FlippedNormals– مدرس : Henning Sanden و Morten Jaeger– مدت زمان آموزش : 11 ساعت– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080 * 1920– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

The Complete MODO To ZBrush Workflow

لینک دانلود