تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Cornerstone The Song of Tyrim نسخه CODEX

Cornerstone The Song of Tyrim یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Overflow Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Overflow Games استودیویی تازه تاسیس می باشد که در ولین اقدام ود در خلق یک بازی رایانه ای موفق به ساخت یک بازی موفق و پرفروش در سبک اکشن و ماجراجویی شده است ، این سبک یکی از سبک های محبوب در بی بازی بازان می باشد و ساخت بازی Cornerstone The Song of Tyrim باعث شده است که این استودیو تبدیل در مدت کوتاهی به یکی از استودیوهای شناخته شده در میان بازی بازان تبدیل شود . این بازی یک بازی اکشن نقش آفرینی می باشد که با ترکیب سبک پازل و سیستم شخصی سازی و ساخت و ساز بازی های نقش افرینی و جهانی بسیار بزرگ و جذاب یک تجربه منحصر به فرد را برای بازی بازان به ارمغان آورده است . در این بازی شما در نقش قهرمان بازی بکه تایریم نام دارد باید به جست و جو بپردازید و از سرنوشت وایکینگ های مفقود اطلاعاتی بدست آورید .

سایر توضیحات : سازندگان در طراحی دنیای این بازی خلاقیت بسیاری به کار برده اند و با دقت بالا و زمان بسیاری که صرف این عنوان کرده اند به راختی می توان گفت با دنیایی بسیار جذاب و مملو از اتفاقات غیر منطزره که نظیر ان را درسری ستایش شده WITCHER مشاهده کردید روبرو خواهید شد ، که این امر خود به تنهایی نوید بخش یک بازی جذاب و درگیر کننده می باشد . گبم پلی این بازی ترکیبی از بازی های نقش آفرینی و ماجراجویی می باشد که در آن شما باید با گشت و گذار در محیط اطراف و انجام ماموریت های فرعی جذاب این بازی ایتم های بهتری بدست اورید و همچنین با استفاده از المان های بازی های نقش آفرینی و سیستم ساخت و ساز بسیار متنوع بازی های نقش آفرینی که در این بازی با سبک ماجراجویی ترکیب شده است گیم پلی این بازی را تبدیل به یکی از جذاب ترین گیم پلی های سال 2016 کرده است . بازی نقش آفرینی Cornerstone The Song of Tyrim یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Cornerstone The Song of Tyrim نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Cornerstone The Song of Tyrimپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Overflow Gamesمنتشر کننده : Overflow Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Cornerstone The Song of Tyrim

لینک دانلود