تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Corpse Party نسخه TiNYiSO

Corpse Party یک بازی در سبک ترسناک و نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی XSEED ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، این استودیو که یکی از استودیوهای بازی سازی موفق می باشد تاکنون تجربه ساخت عناوین مووفقی چون Ys: The Oath in Felghana و The Legend of Heroes: Trails in the Sky SC را در کارنامه هنری خود دارد که هر دوی این عناوین از بازی های موفق و پرفروش در سبک خود بوده اند . داستان این بازی در رابطه با یک دانش اموز دبیرستانی به نام مایو سوزوماتو می باشد که به دلیل شغل خانواده اش مجبور است پس از سال ها زندگی در شهر محل شکونت خود آنجا را ترک کرده و به یک شهر جدید نقل مکان کند ، این تغییر باری مایو بسیار دردناک می باشد زیرا او باید از دوستانش که بسیار برایش عزیز هستند جدا شود و به مکان جدیدی برود که در انجا هیچ کس را نمی شناسد . به همین دلیل دوست صیمی او آیوما تصمیم می گیرد با اجرای یک جادوی باستانی همه آنها را به یکدیگر پیوند بزند تا آنها تاابد با یکدیگر دوست بمانند ، اما این نقشه مطابق خواسته آنها پیش نمی رود و اتفاقات وحشتناکی در جزیان این کار می افتد . بازی Corpse Party یک بازی هیجان انگیر و نفس گیر می باشد .

سایر توضیحات : همانطور که از توضیحات اولیه این بازی پیداست شما در این بازی با یک داستان گیرا و نفس گیر سر و کار خواهید داشت ، تمامی شخصیت های این بازی دارای شخصیت پردازی بی نقش می باشند به طوری که شما در میانه بازی نگران تمام کارکتر های بازی خواهید شد و می خواهید که با تصمیم دست آنها را از مرگ برهانید ، تصمیمات شما در این بازی نقش بسیار پررنگی دارند ، شما می توانید با تصمیمات اشتباه تمام شخصیت های داخل بازی را کشته و یا آنها را نجات دهید . اتمسفر و اهنگ سازی بازی مانند سایر عناوین کلاسیک سبک ترسناک بسیار گیرا و جذاب می باشند به طوری که اکثر مواقع شما از محیط اطراف و صداهای موجود خواهید ترسید . شما در این بازی می توانید تمام مناطق بازی را گشته و از راز و رمزهای ان مطلع شوید اما باید باخبر باشید که تمام این مناطق ممکن است باعث مرگ کارکترهای شما بشوند .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Corpse Party نسخه TiNYiSO

مشخصات بازی :نام بازی : Corpse Partyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : XSEEDمنتشر کننده : XSEEDسبک بازی : ترسناک – نقش آفرینینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Corpse Party

لینک دانلود