تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Crash Course Into Parkour

Crash Course Into Parkour یک فیلم آموزشی کامل و جامع است که تمامی تکنیک های ورزش پارکور را از ابتدا و همراه با مدرسین حرفه ای خود به شما آموزش می دهد. دوره آموزشی Crash Course Into Parkour از چندین و چند فیلم آموزشی کوتاه تشکیل شده است که در هر فیلم آموزشی به شما نکات جالب و مفیدی را آموزش می دهد. این دوره آموزشی علاوه بر دارا بودن فیلم های آموزشی دارای چندین فایل pdf می باشد که در آن ها نیز نکات بسیاری برای یادگیری وجود دارند و از آن ها نیز می توانید نکات بسیاری یاد بگبرید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Crash Course Into Parkour توسط برادران Tapp به نام های Jonathan و Thomas تهیه شده است که از سال 2004 تا کنون سابقه فعالیت در ورزش پارکور را دارند و کلاس ها و دوره آموزشی بسیاری را حتی در تلویزیون ساخته اند. این دوره آموزشی اکثر تکنیک های پارکور را از جمله پریدن، بالا رفتن و جا به جایی مثل یک ورزشکار را آموزش می دهد. اکثر مردم فکر میکنند که پارکور یک ورزش بسیار سنگین است و برای یادگیری آن باید انسانی فوق العاده باشید، این طرز فکر ناشی از فیلم ها وکلیپ هایی است که شما می بینید، البته بخش های سنگین ورزش پارکور تنها بخش از آن هستند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Crash Course Into Parkour

سر فصل های دوره آموزشی Crash Course Into Parkour :

 – شروع دوره– حرکت های پارکور– شایسته سازی– تمرین ها– برنامه زمان بندی دوره آموزشی– برنامه زمانی اولین 30 روز تمرین– اضافات مشخصات فیلم آموزشی Crash Course Into Parkour :– ژانر : آموزشی– مدرس : Thomas Tapp, Jonathan Tapp– مدت زمان آموزش : 6 ساعت و 8 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 400*710– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Crash Course Into Parkour

لینک دانلود